Beşiktaş'ın Gündemindeki Futbolcu Tecavüzle Suçlanıyor!

Beşiktaş'ın Gündemindeki Futbolcu Tecavüzle Suçlanıyor!
İspanya La Liga ekiplerinden Real Betis'te forma giyen William Carvalho, Beşiktaş'ın transfer listesindeki isimlerden biriydi. Yıldız futbolcunun bir kadına tecavüz ettiği iddiaları ortaya atıldı.

İspanya'nın Real Betis'in yıldızı Portekizli orta saha oyuncusu William Carvalho, uzun süredir Beşiktaş'ın gündeminde yer alıyordu. 31 yaşındaki futbolcu için flaş bir iddia ortaya çıktı. Carvalho'nun bir kadına tecavüz ettiği iddiaları gündeme bomba gibi düştü.

william-carvalho.jpg

İLAÇ VERİP TECAVÜZ ETTİ

Fanatik'te yer alan habere göre; yıldız futbolcu geçtiğimiz ağustos ayında Sevilla'nın ünlü bir otelinde mağdur kadına ilaç vererek tecavüz etti. Haberde Ibiza'da yaşayan kadınla Carvalho'nun önce bir restoranda buluştukları ve yemeğin ardından bir otelde sabahladıkları ortaya çıktı. Mağdur kadının anlattıklarına göre uyandığında vücudunda şiddet izleri olduğu ve yaşananları hatırlamadığı iddia edildi.

william-carvalho-1.jpg

KAMERA KAYITLARI VAR

Carvalho ve mağdur kadının gittiği otelin güvenlik kameralarına ise ikilinin kayıtlarının olduğu ortaya çıktı. William Carvalho'nun tüm bu yaşanan olayların ardından Sevilla mahkemesi tarafından tecavüz suçuyla ilgili ifadeye çağırılırken, Portekizli futbolcunun mahkemeye çıkması bekleniyor.