Beşiktaş, dünyaca ünlü futbolcuyla anlaşmaya çok yakın

Beşiktaş, dünyaca ünlü futbolcuyla anlaşmaya çok yakın
Ara transfer dönemi çalışmalarında gaza basan Beşiktaş, sürpriz bir ismi listesine aldı. İşte konuya ilişkin ayrıntılar...

Beşiktaş'ta ara transfer çalışmaları dört bir koldan devam ediyor. Teknik Direktör Fernando Santos'un raporu doğrultusunda görüşmelerini sürdüren yönetim, ilk olarak Jonas Svensson'u kadrosuna katmıştı.
Svensson transferinin ardından uzun süredir sessizliğini koruyan Kartal, aradığı ismi İspanya'da buldu.

Siyah beyazlıların flaş bir yıldızla anlaşmaya vardığı öğrenildi. Kartal'ın, dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo'nun kankasını transfer etmeye çok yakın olduğu kaydedildi.

CARVALHO BEŞİKTAŞ'A DOĞRU!

william-carvalho.jpg

aspor.com.tr'den Kubilay Açıkgün'ün zerozero.pt'den aktardığı habere göre Beşiktaş, Real Betis'te forma giyen William Carvalho'yu kadrosuna katmak üzere. Temasların son günlerde yoğunlaştığı ve 31 yaşındaki orta sahanın siyah beyazlılara transfer olmaya ikna olduğu belirtildi.

Real Betis ile Beşiktaş'ın transfer görüşmelerini sürdürdüğü ve kısa süre içinde imzaların atılacağı vurgulandı. Öte yandan haberde Fernando Santos'un, deneyimli oyuncuyu çok istediği ve amacına ulaştığı yazıldı. Portekiz Milli Takım'ında önemli başarılar yaşayan ikilinin Beşiktaş'ta buluşmaya hazırlandığı ifade edildi.