Arda Güler Dev Maç Öncesi Hayalini Açıkladı

Arda Güler Dev Maç Öncesi Hayalini Açıkladı
Real Madrid formasıyla La Liga'nın son haftalarında gündemden düşmeyen Milli futbolcu Arda Güler, Borussia Dortmund ile oyanacakaları dev maç öncesi açıklamalarda bulundu.

İspanya La Liga devi Real Madrid, 1 Haziran Cumartesi günü Şampiyonlar Ligi finalinde Borussia Dortmund ile oynayacakları karşılaşma öncesinde kulübün Madrid Valdebebas'daki tesislerinde basın günü etkinliği düzenledi. Milli futbolcu Arda Güler burada açıklamalarda bulundu.

"BU KUPAYI ALAN İLK TÜRK FUTBOLCU OLMAK İSTİYORUM"

Milli futbolcu Arda Güler, "İnşallah final maçında oynarım, oynamazsam da hiçbir problem yok. Bu kupayı alan ilk Türk futbolcu olmak, sahada bulunmak istiyorum ama bundan daha önemlisi Real Madrid'in bu kupayı almasını istiyorum." diyen Arda, "Finale kaldığımız için ve benim ilk finalim olmasından dolayı çok mutluyum, çok gururluyum." şeklinde konuştu.

arda-guler-17-001.jpg

"TÜRK HALKININ DESTEĞİNDEN DOLAYI ÇOK MUTLUYUM"

Türk halkının kendisine verdiği destekten dolayı mutlu olduğunu aktaran Arda Güler, "Türk halkının desteğinden dolayı çok mutluyum. Buradan onlara teşekkür etmek istiyorum. Umarım her şey benim için daha da iyi olur ve onları gururlandırmaya devam ederim." ifadelerini kullandı.

arda-guler-19.jpg

"HAYAL KIRIKLIĞIM YOK"

Arda Güler, maç oynama konusunda yakaladığı fırsatları iyi değerlendirdiğini belirterek, "Zor bir sezon başlangıcı yaptım ve fırsatlar gelsin diye çok bekledim ama son bir ayda fırsatlar gelince de elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım. Umarım böyle olmaya devam eder. Şampiyonlar Ligi'nde bu sezon forma giyemedim ama bundan dolayı hayal kırıklığım yok. Önemli olan oradaki kupayı almak." şeklinde görüş belirtti.