Acun Ilıcalı'dan Aziz Yıldırım'a olay sözler!

Acun Ilıcalı'dan Aziz Yıldırım'a olay sözler!
Hull City'nin sahibi Acun Ilıcalı, Fenerbahçe özelinde önemli açıklamalarda bulundu. Aziz Yıldırım döneminden Ali Koç'a enkaz bırakıldığını söyleyen Ilıcalı, "Rakamları ezbere bilmiyorum ama Win-Win kampanyasını yaptığımız dönemde aldığım bilgiler vardı. Bir baktım, korkunç bir borç var zaten." ifadelerini kullandı. Bu sözler sarı-lacivertli taraftarların bir kısmının tepkisini çekti.

Medya patronu ve Hull City'nin sahibi Acun Ilıcalı, YouTube'da yayın yapan Sansürsüz Futbol kanalına açıklamalarda bulundu. Hull City ve Fenerbahçe için değerlendirmeler yapan Ilıcalı'nın Aziz Yıldırım döneminden Ali Koç'a yüklü bir borç bırakıldığını söylemesi dikkat çekti.

Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada, "Fenerbahçe'de Ali Koç hikayesi başlayınca ciddi zorluklar başladı. Bunun 1 numaralı sebebinin Fenerbahçe'nin Ali Koç'tan önceki yönetiminin olduğunu düşünüyorum finansal olarak. Benim görüşüm, Fenerbahçe yönetimi Ali Koç'a enkaz bıraktı. Maddi anlamda söylüyorum. Bugün futbolda paranız olduğu zaman o parayı koyup bir takımı bir yere taşıyamıyorsunuz. Sahibi olmadığınız için harcama limitiniz var. Rakamları ezbere bilmiyorum ama Win-Win kampanyasını yaptığımız dönemde aldığım bilgiler vardı. Bir baktım, korkunç bir borç var zaten." dedi.

Aziz Yıldırım'a sahip çıktılar

Sarı-lacivertli taraftarların bir kısmı, Acun Ilıcalı'nın bu sözlerine büyük tepki gösterdi. Taraftarlar sosyal medyada yaptıkları paylaşımlarla Fenerbahçe'nin unutulmaz başkanına sahip çıkarken bazı taraftarlar Acun Ilıcalı'ya destek verdi.

ekran-resmi-2022-07-04-18-30-42.png