A Milli Futbol Takımı'nın EURO 2024 Son 16 Turundaki Muhtemel Rakipleri Belli Oldu

A Milli Futbol Takımı'nın EURO 2024 Son 16 Turundaki Muhtemel Rakipleri Belli Oldu
Türkiye, 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası'nda F Grubu'nun son maçında Çekya ile kozlarını paylaşacak. Ay-Yıldızlı takım, Çekya'dan 1 puan alsa bile Son 16 turunu garantiliyor. İşte A Milli Takım'ın muhtemel rakipleri...

Türkiye bu akşam EURO 2024'te kader maçına çıkacak. A Milli Takım, F Grubu'nun üçüncü ve son maçında Çekya ile karşılaşacak. Ay-Yıldızlılar, 1 puan alması halinde turnuvada Son 16 turuna kalmayı garantileyecek.

TÜRKİYE'NİN KADERİ BU AKŞAM BELLİ OLACAK

a-milli-takim-001.jpg

A Milli Futbol Takımı, Çekya'yı mağlup etmesi durumunda grubunu 2'nci sırada tamamlayacak. Ancak sahadan yenilgiyle ayrılması durumunda EURO 2024 macerasına veda edecek. Dev maç bu akşam saat 22:00'da başlayacak. Futbol severler maç öncesi, A Milli Futbol Takımı'nın muhtemel rakiplerini araştırmaya başladı.

TÜRKİYE'NİN MUHTEMEL RAKİPLERİ

a-milli-takimin-uluslar-ligi-fiksturu-belli-oldu-001.jpg

EURO 2024'te bu akşam oynanacak Çekya maçından 3 puan alması halinde A Milli Futbol Takımı, F Grubu'nu 2'nci sırada tamamlayacak ve Son 16 turunda rakibi Avusturya olacak.

Ancak Ay-Yıldızlıların Grupta 3'üncü olması ve son 16 turuna kalması durumunda ise A Milli Futbol Takımı ya İspanya ya da İngiltere ile eşleşecek.