Saadet Partisi, İBB başkan adayını tanıttı

Saadet Partisi, İBB başkan adayını tanıttı
Saadet Partisi, İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkan Adayı İstanbul Milletvekili Birol Aydın'ı Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'ndeki etkinlikte tanıttı.

Adaylığı ile ilgili olarak konuşan Aydın, “Bilinmelidir ki; eğer bu seçim iki kutbun seçimiyse o iki kutup AK Parti ve CHP değil, Milli Görüş ve diğerleridir. Saadet Partisi bir cephedeyse, AK Parti ve CHP diğer cephededir. Ve İstanbul, 31 Mart’ta Saadet diyecek” dedi.

Saadet Partisi, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Birol Aydın'ı tanıttı. Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde düzenlenen etkinliğe Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Ömer Faruk Yazıcı, ilçe başkanları ve çok sayıda partili katıldı. İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan program, açılış konuşmalarıyla devam etti.

saadet-partisi-ibb-baskan-adayi-birol-aydini-tanitti-6943-dhaphoto5.jpg

KARAMOLLAOĞLU: BU SEÇİMDE BÜYÜK BİR HAMLE YAPACAĞIZ

Tanıtım toplantısında konuşan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, “Biz bu seçimlerde inşallah Saadet Partili belediye başkanlarımıza vatandaşımızın desteğini sağlayarak büyük bir hamle yapacağız. Bu hamle iktidara bir ikaz olacak. İstanbul’u rant merkezi belediyecilik anlayışından çıkardığımız zaman İstanbul yaşanabilir bir il haline gelebilir. Anadolu’da büyük bir yatırım hamlesi başlarsa İstanbul’dan göç bile başlar. Onun arkasından huzurlu bir dünya istiyorsak yeni dünyanın başlangıcını biz çekmek zorundayız. Yaşanabilir bir Türkiye, yeniden Türkiye, yeniden büyük dünya; bu bizim idealimiz” diye konuştu.

AYDIN: İSTANBUL, SADECE İSTANBUL DEĞİLDİR, TÜRKİYE’DİR

Saadet Partisi’nin İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkan Adayı Birol Aydın ise “İktidar, TOKİ’den yetişme adayıyla meydana çıkarak, kentsel dönüşüm kisvesi altında yine en iyi bildiği işin, yani rant oluşturma peşinde. Biz bu hikayeyi ve sonunu, çılgın projelerin bu şehre ne getirdiğini, bu şehirden ne götürdüğünü çok iyi biliyoruz.
saadet-partisi-ibb-baskan-adayi-birol-aydini-tanitti-6943-dhaphoto4.jpg

Kitleleri yıllarca Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ile korkutarak gemisini yürütenlerin, bugün geldiği nokta ortadadır. Bir yandan ortağıyla birlikte milliyetçilik bayrağını dalgalandırdığını iddia edip, diğer yandan İsveç gibi açıktan PKK’ya silah tedarik eden, Kur’an düşmanı bir ülke için milletvekilleri seferber eden kim? NATO’nun adeta emir eri gibi davranan bir iktidar var artık. Allah aşkına bu iktidar mı İstanbul’u kurtaracak. AK Parti’nin adayı sayın Murat Kurum ‘Sadece İstanbul’ diyor. Daha en baştan gömleğin ilk düğmesini yanlış ilikliyorsunuz. İstanbul, sadece İstanbul değildir. İstanbul, Türkiye’dir” diye konuştu.

Kaynak:DHA