Meral Akşener Sırra Kadem Bastı! Telefonunu Kapattı, Kimse Ulaşamıyor

Meral Akşener Sırra Kadem Bastı! Telefonunu Kapattı, Kimse Ulaşamıyor
Yerel seçimlerin ardından İYİ Parti başkanlığını bırakan Meral Akşener, kayıplara karıştı. İddiaya göre partiden yakın dostları da Akşener'e ulaşamıyor. Telefonunu kapattığı ileri sürülen Akşener'in yeni alacağı numarayı sadece belirli kişilerle paylaşacağı iddia edildi.

İYİ Parti'nin 31 Mart yerel seçimlerinde elde ettiği sonuçların ardından pek çok kesim İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e istifa çağrısında bulunmuştu. Akşener, partisinden istifa etmiş, yeni genel başkan ise Müsavat Dervişoğlu seçilmişti.

İstifasının ardından Akşener sessizliğini koruyor. Cumhuriyet'ten Merve Kılıç'ın haberine göre Akşener, Twitter hesabını aktif kullanıyor ancak siyasete dönmesi beklenmiyor.

meral-aksener.jpg

CEP TELEFONUNU KAPATTI, KİMSE ULAŞAMIYOR

Partililer Akşener’e kırgınlıklarını sık sık dile getiriyor. Kırgınlığını eski genel başkanlarına iletmek isteyenlerin de partiden yakın dostlarının da Akşener’e ulaşamadığı iddia ediliyor. Akşener’in Sapanca tarafında bulunan çiftliğinde ailesiyle vakit geçirerek zaman geçirdiğini kaydediliyor.

Bir başka iddia ise Akşener'in cep telefonunu kapattığıyla ilgili. Cep telefonu hattını kapattığı öne sürülen Akşener’in bir-iki ay sonra yeni bir hat alacağı ve belirli kişilerle numarasını paylaşacağı ifade ediliyor.

meral-aksener2.jpg

Parti genel merkezinde ise Akşener’e hediye edilen eşyaların bulunduğu dolap boş kalırken, fotoğrafları eski yerlerinde halen duruyor. Partililer ise bunu “Kurucu genel başkan olduğu için kim yönetime gelirse gelsin, Akşener’in fotoğrafları genel merkezde yer almaya devam eder” şeklinde yorumluyor.