Erdoğan, Erbakan’ın Evini Polisle Kuşattı İddialarına Damat Yanıt Verdi!

Erdoğan, Erbakan’ın Evini Polisle Kuşattı İddialarına Damat Yanıt Verdi!
Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu’nun "Erbakan Hoca, 2006 yılında hapse mahkûm olduğunda Tayyip Erdoğan polisle evini kuşattırdı. Hapse attırmak için büyük bir gayretin içine girdi" iddiası gündemde bomba etkisi yaratmıştı. Erbakan'ın damadı Mehmet Altınöz katıldığı programda iddiaları doğruladı.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 2006 yılında Necmettin Erbakan'ı hapse attırmak istediğini öne sürmüş "Erbakan Hoca, 2006 yılında hapse mahkûm olduğunda Tayyip Erdoğan polisle evini kuşattırdı. Hapse attırmak için büyük bir gayretin içine girdi" demişti.

İDDİALAR DOĞRULANDI

Karamollaoğlu'nun gündeme oturan iddiasını, Yeniden Refah Partisi İBB Başkan adayı olan Necmettin Erbakan'ın damadı Mehmet Altınöz doğruladı.

mehmet-altinoz-fatih-erbakan-2wvx-cover.jpg

Altınöz, "Evet, doğru. Temel Bey'in anlatmış olduğu olay 2006 yılında gerçekleşti. Erbakan hocamızın konutunda İçişleri Bakanlığı'nın görevlendirdiği koruma polisleri varken başka bir polis ekibi gelerek Erbakan hocamızı götürmeye çalıştı" dedi.

Etiketler :