Erdoğan Belediye Başkanlarını Topluyor!

Erdoğan Belediye Başkanlarını Topluyor!
31 Mart'ın ardından AKP'de seçim yenilgisinin nedenleri aranmaya devam ediyor. AKP 2.kez Kızılcahamam'da toplanacak. Belediye başkanları ile AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan bir araya gelecek.

31 Mart yerel seçimlerinin ardından 2.parti konumuna gerilen AKP'de bayram dönüşü MYK toplantısıyla başlanacak. Ay sonu düzenlenecek Kızılcahamam Kampı'nda 31 Mart'ta yaşanan oy kayıpları masaya yatırılacak.

GÜNDEMDE NE OLACAK?

Türkiye gazetesinden Emrah Özcan'ın haberine göre; Kızılcahamam’da düzenlenecek ve 30 Haziran’da başlayıp 2 Temmuz’da sona erecek olan kampta, sekiz bakan sunum yapacak.

Kampın ilk gününde genel başkan vekilleri belediye başkanları ile tecrübe paylaşımı ve sohbet programında bir araya gelecek. Ardından genel merkez yönetimi bölgelerindeki belediye başkanlarıyla koordinasyon toplantıları yapacak.

İkinci oturumda ise Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan basına açık bir şekilde belediye başkanlarına hitap edecek.

Konuşmanın ardından toplantı basına kapatılarak Erdoğan’ın da katılımıyla genel istişare ve değerlendirme bölümüne geçilecek.

Burada Belediye başkanları yaşadıkları problemleri Erdoğan’a iletecek.