Ayşe Ateş Meral Akşener İle Görüştü

Ayşe Ateş Meral Akşener İle Görüştü
Eski Ülkü Ocakları Başkanı Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş, siyasi liderlerle görüşmelerine devam ediyor; son olarak İYİ Parti Kurucu Genel Başkanı Meral Akşener'le bir araya gelen ateş X hesabından ziyareti duyurdu.

Suikast sonucu öldürülen eski Ülkü Ocakları Başkanı Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş siyasi isimlerle görüşmelerine devam ediyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve CHP Lideri Özgür Özel ile görüşmelerinin ülke gündemini hareketlendirmesinin ardından Ateş Kuran Bayramında eski İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile görüştü.

Ateş ziyaretini sosyal medya hesabından duyurduğu açıklamasında Akşener'in Sinan Ateş cinayetinin çözülmesinde destek olacağını ve yanında olduğunu belirtti.

Açıklamanın tamamında şu ifadelere yer verildi:

"Kurban Bayramı’nın dördüncü gününde kızlarım Bengisu ve Banuçiçek’le birlikte İYİ Parti Kurucu Genel Başkanı Sayın Meral Akşener ve kıymetli eşi Tuncer Beyefendi’nin hanelerine konuk olduk. Değerli Büyüklerim bizi büyük bir misafirperverlikle ağırladı. Sayın Akşener her zaman olduğu gibi bana bir abla sevgisi, kızlarıma bir anne şefkatiyle yaklaştı. İlk günden itibaren siyaset üstü gördüğü ve öyle de yaklaştığı bu alçak suikast çözülene dek her koşulda, bütün varlığıyla yanımızda olacağını yineledi. Sizlerin huzurunda kendisine sonsuz sevgi ve saygılarımı bir kez daha iletiyorum."