Akşener Yol Ayrımında Mı?

İYİ Parti Grup Başkanvekili Buğra Kavuncu, İYİ Parti eski Genel Başkanı Meral Akşener ile AKP'li Cumhurbaşkanı'nın görüşmesine dikkat çeken bir yorum yaptı. Halk TV'de açıklama yapan Kavuncu, "Bu görüşmeye ilişkin bir yorum yapmak doğru olmaz içeriğini bilmeden. Bu görüşme bizim partimizin duruşunu bozmaz. Bireysel görüşler partiyi bağlamaz" dedi.

İYİ Parti Grup Başkanvekili, eski Genel Başkan Meral Akşener'in AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşmesini Halk TV'ye değerlendirdi.

Meral Akşener'e Cumhurbaşkanı Yardımcılığı, oğluna büyükelçilik görevi verileceği iddialarını değerlendiren Kavuncu, bu iddiaların gerçeği yansıtmadığını, bu teklifin kabul edilmeyeceğini düşündüğünü söyledi.

Kavuncu, tek adam rejimine karşı mücadele etmeye devam ettiklerini ve muhalefet yapmaya devam edeceklerini ifade etti.

Kavuncu, "Bu görüşmeye ilişkin bir yorum yapmak doğru olmaz içeriğini bilmeden. Bu görüşme bizim partimizin duruşunu bozmaz. Bireysel görüşler partiyi bağlamaz" dedi.

"KILIÇDAROĞLU'NUN KAZANMAYACAĞINI BİLİYORDUK"

Kavuncu, Altılı Masadan ayrılmalarına değinerek, CHP bir karar aldık, biz de bir karar aldık. Kılıçdaroğlu'nun kazanmayacağını biliyorduk.

İYİ PARTİ DEPREMİ ATLATABİLECEK Mİ?

Kavuncu, partide yaşanan istifa sürecine ilişkin değerlendirmede bulundu. Kavuncu, "Yaşanan oy kaybı kalıcı değil siyasal depremi atlatacağız" dedi.

Kavuncu, partide disiplinsizliğe karşı müsaade edilmeyeceğini mücadeleye devam edeceklerini söyledi.