AKP’de Urfa Şoku Sürüyor: İl Başkanı: ‘Görevden Aldım' İlçe Başkanı: ‘İstifa Ettim’

AKP’de Urfa Şoku Sürüyor: İl Başkanı: ‘Görevden Aldım' İlçe Başkanı: ‘İstifa Ettim’
Dün Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın aday tanıtım toplantısı için gittiği Şanlıurfa'da Erdoğan'a yakın durmak isteyen kişiler arasında ilginç anlar yaşanmıştı. Öte yandan AKP Hilvan İlçe Başkanı Mustafa Cidir istifa ettiğini açıklamıştı. Urfa depremi sürerken AKP'de bir ayrılık daha duyuldu. AKP Karaköprü İlçe Başkanı Sait Ağan istifa etti. Ayrılığın 'görevden alma' olarak yansıtılması dikkat çekti.

AKP'nin Şanlıurfa'daki aday tanıtım toplantısında yaşanan yer kapma yarışı ilginç anların yaşanmasına neden oldu. Dün gündem olan görüntülerin yanında istifalar yaşandı. Dün AKP Hilvan İlçe Başkanı Mustafa Cidir istifa etmişti. Bugün ise Karaköprü İlçe Başkanı Sait Ağan istifa etti. Ağan sosyal medya paylaşımından duyurdu istifasında şu ifadeleri kullandı:

"2013 Yılından Bugüne Üyesi Olduğum AK Parti Üyeliğimden ve AK Parti Karaköprü İlçe Başkanlığından İstifa Ediyorum. Bugüne Kadar Birlikte Yol Yürüdüğümüz Emek Veren Tüm Dostlarımıza ve Teşkilatımıza Teşekkür Ediyorum. Şükranlarımı Sunuyorum… Saygılarımla."

AĞAN'IN İSTİFASI, 'GÖREVDEN ALMA' OLARAK DUYURULDU

page-1672475397.jpg
AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sait AĞAN

Erdoğan da O An Sahnedeydi: AKP’lilerin Kıran Kırana Yer Kapma Yarışı!Erdoğan da O An Sahnedeydi: AKP’lilerin Kıran Kırana Yer Kapma Yarışı!

caf6543f-9441-49c8-82aa-2d4b54b73048-1.jpg
AKP Urfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu

Kaynak:halktv.com.tr

Etiketler :