Yılmaz Erdoğan Aşk İddialarına İlk Kez Yanıt Verdi!: "Yaşandı ve sona erdi"

Yılmaz Erdoğan Aşk İddialarına İlk Kez Yanıt Verdi!: "Yaşandı ve sona erdi"
Ünlü oyuncu Yılmaz Erdoğan, manken Cansu Taşkın ile çıkan görüntülerinin ardından sessizliğini bozdu.

Ünlü fenomen Cansu Taşkın, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir YouTube programında Yılmaz Erdoğan'la aşk yaşadığı dedikodularını doğrulayınca olay yaratmıştı.

Beklenilen açıklama geldi

Günlerdir magazin gündeminden düşmeyen oyuncu ve yönetmen Yılmaz Erdoğan, manken Cansu Taşkın ile çıkan görüntülerinin ardından sessizliğini bozdu.

Cansu Taşkın’a dava açılacağı iddialarını yalanlayan Erdoğan, sosyal medya hesabından açıklama paylaştı.

"Kimseyi dava etmiyorum"

Yılmaz Erdoğan, Cansu Taşkın’a dava açmadığını ve açmayacağını dile getirerek, “Geçtiğimiz yıl yaşanmış ve sona ermiş bir ilişki ‘garip’ bir şekilde gündeme geldi. Artık bu konunun kapatılmasını rica ediyorum. Kimseyi dava etmiyorum. Herkesin ve her şeyin sadece iyi yanlarını hatırlıyor, gerisini unutuyorum. Sevgilerimle…” ifadelerini paylaştı.

Cansu Taşkın'la aşk yaşadığı söylentisiyle konuşulan Yılmaz Erdoğan: Yaşandı ve sona erdi

NE OLMUŞTU?

Geçtiğimiz haftalarda Pınar Kerimoğlu'nun programına konuk olan Cansu Taşkın, "Bu olaylar gerçek mi bir aşk var mı aranızda?" sorusu üzerine Yılmaz Erdoğan ile ilişki yaşadığını itiraf ederek "Gerçek... Haberler doğru. Hiçbir zaman özel hayatımı konuşmadım konuşmamaya da devam. Bunu sosyal medyada ön planda tutmadım. Evet doğru hani haberler, sorduğun için söyleyeyim. Yani sonuç olarak biz kötü bir şey yapmadık arkadaşlar bu çok normal değil mi? Çok girmek istemiyorum o konulara, benim için çok değerli bir insan" demişti.

Cansu Taşkın'ın kardeşi Elif Vurgun da Instagram hesabından peş peşe ablası ve Yılmaz Erdoğan'ın fotoğraf ve videosunu paylaşmıştı. Videoda Erdoğan'ın Taşkın'ı dudağından öptüğü görülmüştü.