Usta Oyuncudan Flaş Haber! Ekranlara Geri Dönmeye Hazırlanıyor

Usta Oyuncudan Flaş Haber! Ekranlara Geri Dönmeye Hazırlanıyor
"Bizimkiler" ve "Yazlıkçılar" gibi efsane televizyon yapımlarında rol alan usta oyuncu Engin Şenkan ekranlara geri dönüyor!

“Kara Dut” yeni sezonun merakla beklenen dizileri arasında…

Birsen Altuntaş'ın haberine göre yeni sezona “Siyah Kalp” ve “Toprağın Kalbi” dizilerini de çekecek olan Tims&B’nin titizlikle hazırladığı dizide İrem Helvacıoğlu başrolü oynayacak.

Murat Saraçoğlu’nun yöneteceği diziyi güçlü kalem Sırma Yanık yazıyor. Temmuz ayında sete çıkması planlanan dizinin kadrosuna çok değerli bir oyuncu katıldı.

Usta aktör Engin Şenkan “Kara Dut” ile el sıkıştı. Şenkan, dizide “Çetin” rolüne hayat verecek ve Kara Dut’un ana karakteri Zuhal Erdem’in babası olarak seyirci karşısına çıkacak.

Dizi annesini dramatik bir şekilde kaybettikten sonra kardeşlerine ve babasına kol kanat geren bu uğurda tıp fakültesi hayaline veda edip kariyerinin zirvesinde bir kişisel gelişim uzmanı olan Zuhal’in hayatını anlatıyor.

İrem Helvacıoğlu'nun başrolünde yer alacağı Kara Dut'a usta oyuncu

Dizide babasının “kara dutum” diye sevdiği Zuhal’in yıllar sonra kalbini açtığı büyük aşkı Tayfun’la sınavı çok konuşulacak olaylara sahne olacak.