Ünlü Türk çiftin oğlu Guinnes'e giriyor! Müthiş yetenek: Yaptıklarını görenler bir daha bakıyor...

Ünlü Türk çiftin oğlu Guinnes'e giriyor! Müthiş yetenek: Yaptıklarını görenler bir daha bakıyor...
İki ünlü oyuncu olan Bekir Aksoy ile Nazife Aksoy'un 3 yaşındaki oğulları 3. resim sergisini açmaya hazırlanıyor. Küçük Asil'in ayrıca bu başarısı nedeni ile de Guiness Rekorlar Kitabı'na girmesi bekleniyor.

Magazin dünyasının en sevilen çiftlerinden birisi olan Bekir Aksoy ile Nazife Aksoy'un 3 yaşındaki dünyalar tatlısı oğulları Asil'in sergisi için duyuru yapıldı. 80 resimden oluşacak olan sergi 17 Mart 2023 tarihi itibariyle açılıyor. 3 yaşındaki Asil'in dünyanın en küçük ressamı olarak Guiness Rekorlar Kitabı'na girmesi bekleniyor. İşte tüm detaylar...

MAGAZİN DÜNYASININ İLGİ ODAĞI

Televizyon dünyasının en önde gelen isimlerinden birisi olan Bekir Aksoy geçtiğimiz yıllarda Nazife Aksoy ile dünya evine girmişti. Nazife Aksoy ile Bekir Aksoy mutluluk içerisinde olduğu evliliğine bir erkek çocuğu daha kattı. Magazin dünyasının önde gelen isimlerinden olan Bekir Aksoy çocuğunun ismini Asil koyarak gündeme gelmişti.

3 yaşında giren Bekir Aksoy'un dünyalar tatlısı oğlu tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Sempatik hareketleri ile magazin dünyasının dikkatini çeken Asil Aksoy Nişantaşı'nda ailesiyle birlikte görüntülendi. Martker alışverişi esnasında market arabasında tatlı hareketleri ile ilgi odağı olmayı başardı.

2-002.jpg

3 YAŞINDA REKORA KOŞUYOR

Muhabirleri taklit eden 3 yaşındaki Asil eline geçen karton ile birlikte kameraman taklidi yaparak muhabirleri çekti. Sevimli anların yanı sıra Bekir Aksoy 3 yaşındaki Asil'in yakın zaman da bir resim sergisinin olacağını ifade etti.

3.webp

Bekir Aksoy tarafından verilen bilgilere göre 17 Mart 2023 tarihinde gerçekleşecek olan sergi hakkında oldukça gururlu olduğunu belirterek, "Oğlum Asil'in resim sergisi açılıyor. Çok mutluyum. Çalışmaları çok ilgi gördü. Aynı zamanda o günde doğum günü kutlaması olacak. Saat 3'de doğum günü başlayacak. Saat 4 gibi de sergi açılışı olacak. Sergi için şu an için yurt dışından da talep var. Amsterdam'da bir galeriyle görüşüyoruz. Ankara'da da bir sergi açılma planı var " sözlerine yer verdi.

4.webp

Asil Aksoy'un resim sergisinde yaklaşık olarak 8 adet resmin sergileneceği bilgisi verildi. Henüz 3 yaşında olan Asil Aksoy bu sergi ile birlikte dünyanın en küçük ressamı olarak Guiness Rekorlar Kitabı'na girmesi bekleniyor.

5.webp

Etiketler :