Ünlü Şarkıcının Nöbet Geçirdiği Görüntüler Gündem Oldu!

Ünlü Şarkıcının Nöbet Geçirdiği Görüntüler Gündem Oldu!
Celine Dion'ın belgeseli izleyiciyle buluştu. Şarkıcının nöbet geçirdiği anlar gündem oldu.

17 YILDIR GİZLİYORDU

Celine Dion, "Katı kişi sendromu"na yakalandığını öğrenmişti. Dion'un omuriliğini ve beynini etkileyen hastalıkla geçirdiği bir yılı kapsayan "I Am: Céline Dion" isimli belgeselini hayranlarıyla buluşturdu.

Ünlü şarkıcı kamera karşısında nöbet geçirdi... Nefes bile alamadı... Çektiği acı gözlerine yansıdı! - Son Dakika Magazin Haberleri

"HİÇ BEKLEMİYORDUK"

Belgeselin yönetmeni Irene Taylor, "Nöbet geçirmesini hiç kimse beklemiyordu. Bunu hiç konuşmamıştık. Çekim esnasında böyle bir şeyin olabileceğini hiç düşünmemiştik" dedi.

Görüntüleri korkuttu! Celine Dion nöbet geçirdiği anları tüm dünyaya göstermek istedi - 3

YÖNETMEN ÇEKİMİ DURDURMADI

Yönetmen sözlerine "Ona fiziksel anlamda yardım edemezdim, bunun için başkaları vardı. Kendime 'Yapmam gereken bir iş var. Bu görüntüyü sonra kullanır mıyız bilmiyorum ama çekmeye devam edeceğim' dedim. Çünkü 8 aydır Celine'i çekiyordum ve bana hiç durmamı söylemedi. Hatta bana 'İznimi istemeden ne istersen yap' dedi. Ben de işimi yaptım" diye devam etti.

Celine Dion sağlık durumu nasıl, hastalığı ne? Celine Dion belgeseli ile hayranlarını korkuttu! - Magazin Haber

ŞARKICI BU SAHNELERİ ÖZELLİKLE İSTEDİ

Belgesel son halini aldığında yönetmen her ne kadar bu sahneleri çıkarmak istese de şarkıcı nöbet geçirdiği sahneleri belgesele dahil etmek istedi. Böylece katı kişi sendromuna dair daha gerçekçi bir deneyim sunacaktı.

Görüntüleri korkuttu! Celine Dion nöbet geçirdiği anları tüm dünyaya göstermek istedi - 4

"O SAHNEYİ KESMENİZİ İSTEMİYORUM"

Yönetmen "Belgeselin çoğunda ağladı. Onu göz ucuyla izliyordum ama izlemekten biraz utanıyordum çünkü bu onun için çok samimi bir andı. Bana söylediği ilk şey 'Bu filmin bana yardımcı olabileceğini düşünüyorum' oldu. Sonra 'Bu filmin başkalarının benim bedenimde olmanın nasıl bir şey olduğunu anlamalarına yardımcı olabileceğini düşünüyorum.' dedi. O sahneyi kesmenizi istemiyorum ve kesmeyin.' Ve 'o sahne' derken ne demek istediğini biliyorduk" dedi.