Ünlü Şarkıcıdan Bomba İtiraf: Kocamı Aldatmak Hayatımı Kurtardı!

Ünlü Şarkıcıdan Bomba İtiraf: Kocamı Aldatmak Hayatımı Kurtardı!
Eski İngiliz şarkıcı Kerry Katona, şok itiraflarda bulundu. 42 yaşındaki ünlü şarkıcı, taksi şoförü eski eşini aldattığı için hiçbir zaman pişman olmadığını söyledi. 3 yıl evli kaldığı eşini aldatması ile ilgili "Onu aldatmak yaptığım en iyi şeydi. Bu durum hayatımı kullandı" dedi

42 yaşında eski şarkıcı Kerry Katona, Atomic Kitten adlı müzik grubunun üyesi olarak ünlendi. Katona, yalnızca kariyeriyle değil hareketli özel hayatıyla da adından sık sık bahsettiriyor. Şu ana kadar üç kez evlenen Kerry Katona, katıldığı bir programda da ikinci eşini neden aldattığını ve bunun kendisini çok iyi hissettirdiğini anlattı. Getting Lippy Gossip Show adlı programa konuk olarak katılan Kerry Katona, eski taksi şoförü eşi Mark Croft ile olan çalkantılı evliliği hakkında konuştu.

"ONUN TEK TAKINTISI PARAMI HARCAMAKTI"

Croft ile üç yıl evli kaldıktan sonra 2010 yılında boşanan Katona, o süre içinde kocasını aldattığını itiraf etti. Bundan pişman olmadığını da özellikle vurguladı. Üstelik söylediğine göre kocasına ihanet ettiği kişi de eski sevgilisiydi. Kerry Katona, kocasının da evlilikleri sırasında kendisini aldattığını saklamadı. Hatta "Onun tek takıntısı benim paramı harcamaktı" diyerek bir dönem iflas etmesinin nedenlerinden biri olduğunu da tekrarladı.

Kerry Katona, o dönemde evli olduğu Mark Croft'u eski sevgilisi olan Kraliyet Deniz Kuvvetleri'nde görevli olan Kevin adlı genç adamla aldattığını söyledi. Katona, eski sevgilisiyle bir kampta tekrar karşılaştıklarını ve birlikte vakit geçirdiklerini sözlerine ekledi. Sunucu Emma Conybeare ve Rebecca Lawrence'ın sorularını yanıtlayan Kerry Katona, ihaneti hakkında şöyle konuştu: "Mark ile evliyken benim de kendi ilişkim vardı. Bu, benim yaptığım en iyi şeydi. İkimiz de çılgınca aşık olmuştuk. Karısını benim için bir süreliğine terk etti. Bu benim hayatımı kurtardı.''

​​​​​​​

Kerry Katona, bugüne kadar üç evlilik yaptı. İlk olarak Brian McFadden ile evlendi. Çift, 2002 ile 2004 arasında süren bu evlilik sırasında Lily Sue ve Molly adında iki kız çocuk sahibi oldu. Katona daha sonra aldattığını itiraf ettiği Marc Croft ile evlendi. 2007 yılında başlayan bu evlilik 2010 yılında yolun sonuna geldi. Çiftin ilişkilerinden Heidi ve Max adında iki çocukları oldu.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​