Ünlü Oyuncu Alkollü Araç Kullandı, Ehliyetini Kaptırdı!

Ünlü Oyuncu Alkollü Araç Kullandı, Ehliyetini Kaptırdı!
Güzel oyuncu geçtiğimiz gün Etiler'de saat 02:00 sularında trafik çevirmesine girdi. Ünlü oyuncu yapılan kontroller sonucu alkollü olduğu tespit edilirken, ehliyetine el konuldu.

Ekranların sevilen yüzü Aybüke Pusat, sosyal medya hesabını aktif kullanan ünlülerden birisi. Kendine vakit ayırmayı seven ünlü oyuncu geçtiğimiz Şubat ayında herkes montla gezerken bikinili fotoğraflar paylaşınca gündem olmuştu.

Şubat ayında ülkemizde soğuk hava etkisi devam ediyorken Aybüke Pusat'ın 28 derecede bikini giymesi takipçilerinin gözünden kaçmamıştı.

2019 yazında 'Her Yerde Sen' dizisinde başrolleri paylaşan Aybüke Pusat ile Furkan Andıç, senaryo gereği iki sevgiliyi canlandırıyordu. İkilinin özel hayatlarında da sık sık vakit geçirmesi aşk dedikodularının ortaya atılmasına sebep olmuştu.

Rol aldıkları dizi final yaptıktan sonra oyuncuların havaalanında birlikte görüntülenmesi aşk dedikodularını alevlendirmişti. Pusat ve Andıç'ın birlikte tatile gittiği iddia edilmişti. İkilinin hayranları tarafından çekilen görüntü, günlerce konuşulmuştu.

YORUM YAĞDI

Aybüke Pusat ile Furkan Andıç, geçtiğimiz ay çıktıkları İtalya tatilinde de kural bozmamıştı. İkili, ayrı ayrı çekilmiş pozlarını paylaşmıştı.

Hayranları tarafından yorum yağmuruna tutulan ikiliye, "Artık gizlisi saklısı kalmayan bir aşkı neden inkar ediyorsunuz?", "Bugüne kadar çok aşk reklamı gördük de böylesine rastlamadık", "Aşkınız ne; devlet sırrı mı!" şeklinde mesajlar gelmişti.

EHLİYETİ KAPTIRDI

Oyuncu Aybüke Pusat önceki gece 02.00 civarında kendi kullandığı aracıyla Etiler'de polis çevirmesine takıldı.

Alkollü çıkan oyuncunun ehliyetine el kondu. Oyuncu trafik polislerinin "Bir arkadaşınızı arayın, aracı almaya gelsinler" önerisine "Burada kalsın, yarın aldırırım" yanıtını vererek taksiyle evine gitti. Oyuncunun aracı çekici ile emniyet otaparkına götürüldü.

Etiketler :