Tayyargiller Hakkında Bomba 'Sahte Doğum ve Taşıyıcı Anne' İddiası: Fenomen Özlem Öz'den Açıklama

Tayyargiller Hakkında Bomba 'Sahte Doğum ve Taşıyıcı Anne' İddiası: Fenomen Özlem Öz'den Açıklama
Lüks hayatının her saniyesinin sosyal medya hesabından paylaşan Dilan Polat'ın tutuklanmasının ardından gözler 'bir anda zengin olan' diğer fenomenlere çevrildi. Haklarında 5 farklı suçtan soruşturma başlatılan Özlem Öz hakkında bomba iddialar ortaya atıldı. Öz'ün dördüncü çocuğunun taşıyıcı anne aracılığıyla doğduğu ve Öz'ün silikon göbek takarak sahte doğum yaptığı iddia edildi.

Dilan Polat ve Engin Polat'ın kara para aklama suçlamasıyla tutuklanmasının ardından gözler diğer fenomenlere çevrilmişti. O fenomenlerden birisi de Tayyargiller olarak bilinen ve Polat ailesine benzer bir hayat süren Özlem Öz-Tayyar Öz çifti oldu.

Tayyargiller hakkında 'Suç işlemek amacıyla örgüt kurma', 'Suç işlemek amacıyla kurulan örgüte üye olma', 'Resmi belgede sahtecilik', 'Vergi usul kanununa muhalefet' ve 'Malvarlığı değerlerinin gayri meşru kaynağını gizlemek' olmak üzere 5 farklı suçtan soruşturma başlatılmıştı.

zlem-oz.webp

Soruşturmalarla birlikte Öz çiftinin mal varlıklarına el konulmuş, şirketlerine kayyum atanmıştı. Bu gelişmelerin ardından Öz çiftinin lüks paylaşımları bir anda yerini 'mütevazı hayat' paylaşımlarına bırakmıştı.

Her paylaşımlarıyla "Pes" dedirten Öz çifti, geçtiğimiz günlerde dördüncü çocuklarını kucaklarına aldı. Doğumun her anını sosyal medya hesabından paylaşan Öz çifti yeni bir bomba iddiayla karşı karşıya.

1.webp

TAŞIYICI ANNE İDDİASI

Özlem Öz'ün aslında dördüncü çocuğunu taşıyıcı anne aracılığıyla kucağına aldığı ileri sürüldü.

Özlem Öz hakkında sahte bir hamilelik yaşadığı, karın kısmına silikon göbek koyduğu, taşıyıcı anneye nakledildiği iddia edildi.

3.webp

blogyagmuru3 hesabı kendisine gelen bir takipçi mesajını paylaştı. Mesaja göre Özlem Öz'ün tarttığı oğlu Emir Ege'nin kilosu tartıda 2.900 olarak gözüküyor. Ancak Özlem Öz, kilosunu 3.740 olarak söylüyor. Söz konusu paylaşıma takipçileri "Bebeğin kilosunu neden az söylüyorsun" sözleriyle tepki gösterdi.

2.webp

İddiaların ardından Öz'ün doktoru Instagram hesabından bir açıklama yaptı. Doktor Cihan Tanyolaç, "Özlem hanımı 4. normal doğum olarak hastanede ebeler, çocuk doktoru, çocuk hemşiresi ve personeller eşliğinde doğurttum ve bir erkek bebeği oldu. Bu yorum yukarıda kalsın diğer iddialar asılsız ve yorumlar gerçekten çok üzücüdür" dedi.

33.png

ÖZLEM ÖZ'DEN AÇIKLAMA

Ciddi ithamların ardından ünlü fenomen Özlem Öz açıklama geldi. Tüm haberlerin tıklanma uğruna yapıldığını söyleyen Özlem Öz, "Ülkede tıklanma, izlenme uğruna magazin anlayışının geldiği son nokta. Evet kızlarımız ve oğlumuzu martılar getirdi" sözleriye iddiaları ti'ye aldı.

ozlem-oz.jpg