Survivor Yarışmacısı Sema Aydemir Müdür Yardımcısı Oldu!

Survivor Yarışmacısı Sema Aydemir Müdür Yardımcısı Oldu!
Survivor'da hırslı tutumu ve üstün performansı ile dikkat çeken milli atlet Sema Aydemir, yarışmayı geride bıraktı. Ünlü isim, eski mesleğine döndüğünü sosyal medya üzerinden paylaşarak büyük ilgi gördü.

2017 ve 2018 yılında Survivor ünlüler kadrosunda yer alan milli atlet Sema Aydemir, 2022 yılında da Survivor All Star'a katılmıştı. Gösterdiği performansla adından sıkça söz ettiren Aydemir, yarışmayı geride bıraktı. Bir okulda müdür yardımcısı olarak göreve başladığını duyuran milli sporcu paylaşımıyla dikkat çekti.

"BU KADAR MİNNOŞ BİR MÜDÜR YARDIMCISI GÖRDÜNÜZ MÜ?"

Survivor Sema Aydemir müdür yardımcısı oldu

Sema Aydemir, bir okulda müdür yardımcısı olduğunu sosyal medya hesabından paylaştı. Aydemir, paylaşımınında "Bu kadar minnoş bir müdür yardımcısı gördünüz mü hiç? Hayırlısıyla görevime geri döndüm, yeni eğitim öğretim yılı hepimiz için çok güzel geçsin. Öğrencilerimle tanışacağım günü sabırsızlıkla bekliyorum." dedi.

SEMA AYDEMİR KİMDİR?

Survivor Sema Aydemir müdür yardımcısı oldu​​​​​​​

Sema Aydemir, 1985 yılında Bursa'da doğdu. Milli sporcu olarak katıldığı 400 metre engelli yarışlarda kısa mesafe koşucusu olarak tanınan Sema Apak, 54 kilo ağırlığında ve 1.69 metre boyundadır. 32 yaşında olan başarılı yarışmacı ve milli atlet Sema Aydemir, geçtiğimiz senelerde heptation branşında bir çok başarı yakaladı.

2012 Londra Yaz Olimpiyatları oyunlarına da katılan Sema Aydemir, 4x400 metre bayrak yarışında yarışmak için hak kazandı. Sema Apak, 400 metre engelli branşında en iyi derecesini Ankara’da 6 Haziran 2012 tarihinde gerçekleştirilmiş olan yarışma sonucunda 56.62 saniyelik derece ile aldı. Bunlar dışında 2004 yılında Atina’da yapılmış olan Olimpiyat oyunlarında da çekiç atma sporcusu olarak, bu kategoride de bronz madalyanın sahibi olan Eşref Apak ile evlendi. Sema Apak ile Eşref Apak’ın Ali adında bir oğulları bulunmaktadır. Survivor 2017 yarışması başlamadan önce Sema Apak ve Eşref Apak anlaşmalı olarak birbirlerinden ayrıldı.

Survivor Sema Aydemir müdür yardımcısı oldu​​​​​​​

Sema Aydemir, katılmış olduğu Avrupa Çoklu Branşlar Şampiyonası ikinci ligindeki Heptatlon dalında 2005 yılında 22. olurken, 2006 yılında da 19. oldu. Ayrıca başarılı sporcu, İzmir’de gerçekleştirilen Avrupa Takımlar Şampiyonası’nda da 1. Lig’de 4x100 metre bayrak yarışında mücadele etti ve Türkiye rekoru kırarak 44.71 saniyede koşmayı başardı.

Survivor 2017 yarışması istatistiklerine bakıldığında Sema Aydemir, genel puan tablosunda ilk sırada yer almaktadır. Başarılı yarışmacı, toplamda 233 yarışmada yarışmış ve bu 233 yarışma içinden 155 tanesinden galibiyet ile ayrılırken 78 tanesinden mağlubiyet ile ayrılmıştır. Yarışmacının gösterdiği üstün performans sonucunda da elde ettiği puan 377’dir.