Sosyetede "Kocanı Aldım" Kavgası

Sosyetede "Kocanı Aldım" Kavgası
Sosyetenin ve iş dünyasının tanınan iki ismi Ayça Kerimoğlu ve Burcu Tandoğan arasında "Kocanı aldım" kavgası mahkemede bitti. "Kocanı aldım" kavgası hakkında hapis istemiyle iddianame hazırlandı.

İstanbul'da yaşayan ve sosyetenin tanınmış isimlerinden bir giyim mağazası sahibi Ayça Kerimoğlu ve iş kadını Burcu Tandoğan arasındaki "Kocanı aldım" kavgası mahkemeye taşındı. Takvim'den Arzu Kaya'nın haberine göre Kerimoğlu, evli olduğu turizmci Bertan Aner'den ayrıldı. Aner, daha sonra iş insanı Burcu Tandoğan ile bir ilişkiye başladı.

Burcu Tandoğan, eski eş Ayça Kerimoğlu'na "Kocanı aldım. Senin anan baban yok mu, git onlardan medet um, ayağını denk al. Üç kuruşluk varoş, sefil kadın" gibi ifadeler içeren mesajlar attı.

Kerimoğlu ise Tandoğan hakkında uzaklaştırma kararı aldırdı.

sosyetede-kocani-aldim-kavgasi.webp

ÖLDÜRME TEHDİDİ

İkili uzlaştırma bürosunda uzlaşamayınca dava açıldı. Savcılık, Tandoğan'ın Kerimoğlu için "Öldüreceğim" dediğini belirterek "Sesli yazılı veya görüntülü bir ileti ile hakaret", "kadına karşı tehdit" ve "konut dokunulmazlığını ihlal etmeye teşebbüs" suçlarını islediğini vurguladı.

Tandoğan hakkında 6 yıla kadar hapis istemiyle iddianame hazırladı.