Şok İddia! Afra Saraçaoğlu ve Mert Ramazan Demir Evlendi Mi?

Şok İddia! Afra Saraçaoğlu ve Mert Ramazan Demir Evlendi Mi?
Afra Saraçaoğlu ve Mert Ramazan Demir'in birlikteliği hala meçhulken, bir iddiaya göre yurt dışında evlendikleri öne sürüldü. Onur Akay, konuyla ilgili ikinci bir açıklama yaparak konuyla ilgili gerçekleri anlattı.

Açıklamalarıyla gündem yaratan Onur Akay, Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'in tatil için gittiği İspanya-Marbella'da evlendiğini iddia etmişti.

Afra Saraçaoğlu ve Mert Ramazan Demir evlendi mi: Onur Akay'dan açıklama geldi - Resim: 3

Akay şunları söylemişti: "Değerli oyuncularımız Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir artık evli... İspanya’da gerçekleşen bir olayı saklamalarına izin vermeyeceğim. Çünkü o sizi deli gibi seven fanlarınıza ayıp olurdu. Ben Afra ve Mert’i gönülden tebrik ediyorum."

İddialarının ardından ise çifte yakın biri Aramızda Kalmasın programına bağlanarak Afra ve Mert'in sadece tatilde olduğunu açıklamıştı.

Afra Saraçaoğlu ve Mert Ramazan Demir evlendi mi: Onur Akay'dan açıklama geldi - Resim: 4

Onur Akay, magazin hayatı boyunca ilk kez böyle bir şeyle karşılaştığını söyleyerek hem Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'in fanlarından hem de kendi sevenlerinden özür diledi.

"Bayramın birinci günü dostlarımla bayramlaşma esnasında, bu sağlam kaynaklarım tarafından bana bir bayram şakası yapılmış. Aslında ben bu gelen bilgiyi teyit ettim ve hatta Bilal Özcan TV’de de teyit ettiğimi ifade ettim. Ancak şakayı devam ettirenler de olmuş..."

Afra Saraçaoğlu ve Mert Ramazan Demir evlendi mi: Onur Akay'dan açıklama geldi - Resim: 2

"Şaka yapıldığını da henüz bir saat önce öğrendim. Onun için paylaşımımı bugüne kadar kaldırmamıştım! Magazin yazarlığı hayatımda çok şeyler yaşadım ama şaka olayı hiç başıma gelmemişti. Böyle hassas konularda şaka yapılmasını doğru bulmadığımı söyledim..."

Afra Saraçaoğlu ve Mert Ramazan Demir evlendi mi: Onur Akay'dan açıklama geldi - Resim: 7

"Benden özür dilediler ama kızsam mı kızmasam mı bilemedim ama bir daha böyle bir şaka yaparlarsa huzurlarınızda hepsinin adını tek tek açıklayacağımı söyledim. Onlar benden özür dilediler bende aceleci davranıp açıkladığım için başta Türkiye’nin en değerli magazin gazetecilerinden Bilal Özcan’dan, sonra da bana her zaman güvenen değerli fanlarımız AfRam ve SeyFer’den özür diliyorum."