Sihirli Annem'in Ceren'i Gizem Güven, Ameliyat Oldu!

Sihirli Annem'in Ceren'i Gizem Güven, Ameliyat Oldu!
Sihirli Annem ve Selena dizilerindeki rolleri ile tanınan Gizem Güven, ameliyat oldu. Ünlü oyuncu, sosyal medyada yaptığı paylaşımla hastalığı hakkında bilgi verdi. Ayrıntılar haberimizde...

'Sihirli Annem' dizisiyle yıldızı parlayan Gizem Güven, 10 yıl aşk yaşadığı futbolcu Caner Turp ile 1,5 yıl önce nikah masasına oturmuştu. Ünlü çift, ani bir şekilde boşanma kararı aldı ve tek celsede boşandı. Gizem Güven, Instagram hesabından Caner Turp ile fikir ayrılıkları yaşadıklarını ve evlilikleri sonlandırma kararı aldıklarını duyurmuştu. Bir dönemin çocuk yıldızlarından olan Gizem Güven, şimdilerde sosyal medyada ürettiği içeriklerle takipçileri ile buluşuyor. Son olarak genç oyuncu sevenlerini korkutan bir paylaşımda bulundu.

Sihirli Annemin Cereni Gizem Güven ameliyat oldu İşte sağlık durumu

"AMELİYATTAN ÇIKTIM"

Güven, ameliyat olduğunu ve yaşadığı süreci Instagram hesabından sevenleriyle paylaştı. Başarılı geçen operasyonun ardından şu sözleri not düştü: Ameliyattan çıktım. Gayet güzel geçmiş. Arayan, soran herkese çok teşekkür ederim. Gizem Güven, "Polip ameliyatıydı bu arada" diyerek hastalığı hakkında da takipçilerini bilgilendirdi.

Sihirli Annemin Cereni Gizem Güven ameliyat oldu İşte sağlık durumu​​​​​​​

"HER ŞEY YOLUNDA"

Taburcu olduğu kareyi de sosyal medya hesabından paylaşan Güven, "Taburcu oluyorum bile her şey şu anlık yolunda" ifadelerini kullandı.

Sihirli Annemin Cereni Gizem Güven ameliyat oldu İşte sağlık durumu