Seyircisi Dava Açmıştı! Madonna'nın Davasında Son Karar

Seyircisi Dava Açmıştı! Madonna'nın Davasında Son Karar
Canlı performansları ve sahne gösterileriyle adından söz ettiren Madonna, sahneye geç çıkınca, hayranlarının hedefi oldu.

ABD'nin başkenti Washington federal mahkemesinde açılan bir davada ünlü yıldız şarkıcı Madonna'nın üç hayranı, şarkıcıyı aralık ayında Capital One Arena'da verdiği her iki konserde de sahneye iki saat geç çıkarak yasaları çiğnemekle suçladı.

Madonna'nın hayranları, sahneye 20.30'da çıkması planlanırken konserin 22.00'dan önce başlamadığını iddia etti. Madonna'nın çoğu şarkısını playback yaparak söylediğini iddia ettiler.

Hayranların avukatları, "Tüketicileri sıcak ve rahatsız bir ortamda, sahne performansı için saatlerce beklemeye zorlamak, Madonna'nın kibirli ve hayranlarına karşı tamamen saygısız olduğunun bir göstergesidir" şeklinde bir açıklama yaptı.

SAYGISIZ

DAVA SONUÇLANDI

Ünlü şarkıcı hakkında şikayetçi olan davacılar konserin haftaiçine denk gelmesi sebebiyle işe gitmek ve ertesi gün ailevi sorumluluklarını yerine getirmek için erken kalkmak zorunda kaldıklarından geç saatin kendilerini uykusuz bıraktığını iddia etmişti.

ŞİKAYETLERİ GERİ ÇEKTİLER

The Guardian'da yer alan habere göre; tüm bunların ardından iki Madonna hayranı, şikayetlerinden vazgeçti. Bu da davanın bir daha görülemeyeceği anlamına geliyor.