Şevval Sam ve Sevgilisi Ortaya Çıktı

Şevval Sam ve Sevgilisi Ortaya Çıktı
MEDYAPIM imzalı Gain'de izleyiciyle buluşacak Meryem Uzerli'nin başrolünde oynadığı "RU" dizisinin galası Feriye'de gerçekleşti. Dijital bir platformda izleyiciyle buluşacak olan 'RU' dizisinin dün akşam galası yapıldı. Dizinin oyuncularından Şevval Sam galaya sevgilisiyle katıldı.

MEDYAPIM imzalı Gain'de izleyiciyle buluşacak Meryem Uzerli'nin başrolünde oynadığı "RU" dizisinin galası Feriye'de gerçekleşti.

Dizinin başrol oyuncusu Uzerli, basına yaptığı açıklamada, ekipçe heyecanlı ve mutlu olduklarını belirterek, "Çok özen verdik bu projeye. Taylan Yapıcı inanılmaz bir şekilde yazdı. Bahadır Karataş ve Burak Çaldır inanılmaz yönetti. İnanılmaz oyuncu kadrosuyla hep birlikte güzel bir iş çıkardık. Umarım hepiniz izler, beğenirsiniz" dedi.

aa-20240523-34653068-34653067-ru-dizisinin-galasi-feriyede-yapildi.jpg

Oyuncu Şevval Sam dizideki karakterini izlediğinde kendisini tanıyamadığını belirterek, "Benim için enteresan bir deneysel çalışma oldu. İnşallah yaşlandığımda böyle olmam dedim az önce. Ben biraz şartları zorlamayı seviyorum. Benim için çok iyi bir fırsattı bu" ifadelerini kullandı.

aa-20240523-34653068-34653061-ru-dizisinin-galasi-feriyede-yapildi.jpg

Çekimleri Urla'da gerçekleştirilen ve 8 bölümden oluşan dizinin oyuncuları arasında Meryem Uzerli, Burak Berkay Akgül, Hira Koyuncuoğlu, Emre Karayel, Gökay Türkmen, Zafer Algöz, Şevval Sam, Derya Alabora, Gonca Vuslateri, Kartal Can Ermiş, Beril Kayar ve Sevgi Temel yer alıyor.

RU'nun yaratıcısı olan Taylan Yapıcı, senaryoyu Yeşim Çıtak'la birlikte kaleme aldı. Dizinin yapımcılığını Fatih Aksoy ve Yiğit Şardan, yönetmenliğini ise Bahadır Karataş ve Burak Çaldır üstlendi.

Dizi yarından itibaren Gain'de izlenebilecek.