Şevval Sam, Biricik Dostu Eda Ece'nin Minik Bebeğini Övmelere Doyamadı

Şevval Sam, Biricik Dostu Eda Ece'nin Minik Bebeğini Övmelere Doyamadı
Eda Ece'nin bebişi Mina İpek hakkında ilk defa kameralara konuşan çiçeği burnunda teyze Şevval Sam'ın annelik deneyimini ilk defa yaşayan arkadaşı hakkında söyledikleri gözleri doldurdu.

Yasak Elma dizisindeki başarılı performanslarıyla tanınan Eda Ece ve Şevval Sam ikilisi, yakın dostluklarıyla da dikkat çekiyor. Sosyal medya hesaplarından paylaştıkları fotoğraflarla dostluklarını herkese duyuran güzel iki ismin arkadaşlığı büyük ilgi görüyor.

Eylül ayında gerçekleşen düğünüyle evlenen Eda Ece'yi can dostu Şevval Sam, diğer birçok arkadaşı gibi yalnız bırakmadı ve bu özel gününde onun yanında yer aldı.

Dostluklarını herkese duyurmuş güzel iki ismin arkadaşlığı sosyal medya hesaplarından paylaştıkları fotoğraflarla büyük bir ilgi görüyor.

Düğünden birkaç ay sonra hamile olduğunu duyuran Eda Ece'ye binlerce tebrik mesajı yağdı. Herkesin heyecanla beklediği bebekle ilgili gelişmeler, bebeğin cinsiyetinden ismine kadar herkesin ilgisini çekmişti.

Şevval Sam, “Teyze oluyorum” diyerek yakın dostu Eda Ece'nin hamile olduğunu doğruladı ve güzel oyuncunun heyecanını paylaştı.

Şevval Sam, “Teyze oluyorum” diyerek yakın dostu Eda Ece’nin hamile olduğunu doğrulamıştı ve güzel oyuncunun heyecanına ortak olmuştu.

4 Nisan'da anne ve babasına sürpriz yaparak dünyaya gelen Mina İpek bebek, ani gelişiyle herkesi mutlu etti.

Geçtiğimiz günlerde, herkesin Mina İpek'in yüzünü merak ettiği bir dönemde, ilk annelik deneyimini yaşayan Eda Ece'den esprili bir paylaşım geldi. Ünlü oyuncu, 'Annelik sana özel bir ışıltı verir' adlı esprili bir görsel ile "Yenidoğanla 12 gün. Günde 20 saniye telefona bakabiliyorum. Paralel evrendeyim gibi düşünün" notunu düşmüştü.

Geçtiğimiz günlerde, herkes Mina İpek'in yüzünü merak ederken ilk annelik deneyimini yaşayan Eda Ece'den esprili bir paylaşım gelmişti.

Minik Mina İpek'in teyzesi Şevval Sam ise geçtiğimiz gün bir mekan çıkışında kameralara yakalandı. Anna Vissi konserini dinlemeye giden sanatçı, kameralara "Ben Atina'da da izlemiştim. Burda da duyunca izlemek istedim o yüzden arkadaşlarım ile beraber geldim" dedi. Eda Ece ve bebeğin durumu hakkında sorulan sorulara yanıt veren Şevval Sam, "Yeni konuştuk daha, bebek çok güzel. İkisine de benziyor bebeğimiz. Maşallah bahtı da güzel olsun inşallah" şeklinde konuştu.

"Süreci ben 25 sene önce falan geçirdiğim için anlayabiliyorum. 'Zorlanıyor musun?' diye sordum, üzerine titriyor bebeğin. Bize bile anaçtı. Onun da üzerine titriyordur" diyerek sözlerini bitiren Şevval Sam'ın duygusal ifadeleri dikkat çekti.

Minik Mina İpek'in teyzesi Şevval Sam ise geçtiğimiz gün bir mekan çıkışında kameralara yakalandı. Anna Vissi konserini dinlemeye giden sanatçı kameralara "Ben Atina'da da izlemiştim. Burda da duyunca izlemek istedim o yüzden arkadaşlarım ile beraber geldim" dedi.