Sette Ödeme Krizi Yaşandığı İddia Edildi! Başrolden İlk Açıklama Geldi

Sette Ödeme Krizi Yaşandığı İddia Edildi! Başrolden İlk Açıklama Geldi
“Aşkın Pusulası”nın 6. bölümünde ara verildiği ortaya çıkmış ve setin durma sebebinin ise teknik ekibe ödeme yapılmadığı olduğu söylenmişti. Dizinin başrolü Engin Öztürk'den ilk açıklama geldi

“Aşkın Pusulası” dizisi Alperen Duymaz, Engin Öztürk ve Büşra Develi’yi başrollerde buluşturmuştu. Başta yurt dışı için çekildiği açıklanan Alim Yapım imzalı dizinin yönetmen koltuğunda ise Burcu Akbaş oturuyordu.

best of engin öztürk on X: "Aşkın Pusulası setinden Büşra Develi ve Engin Öztürk'ün ilk partner fotoğrafı! #EnginÖztürk • #BüşraDeveli https://t.co/fsp5IXVGYp" / X

SET BİR ANDA DURDU

6 bölümü çekilen, 7. bölümü ise tamamlanamayan dizinin çekimlerinin geçtiğimiz haftalarda durduğu ortaya çıkmıştı. Setin durma sebebi ise ödeme krizi olduğu iddia edilmiş çalışanların içeriden 3 haftalık alacakları olduğu söylenmişti.

ÖZTÜRKKK 2

ÖDEME KRİZİ YAŞANDI MI?

Önceki akşam Kenan Doğulu konserinde görüntülenen Engin Öztürk dizisinin durma sebebi hakkında ilk kez konuştu. Öztürk 'Ödeme alamadığınız için dizinin durduğu söylenmişti. Öyle mi?' sorusuna 'Ödeme ile ilgili bir sıkıntı yok. Yine başlayacak gibi' diyerek yanıt verdi.

öztürkkk

Öztürk, 'Durma gerekçesi nedir?' diye sorulunca da 'İnan bilmiyorum.' dedi.