Serenay Sarıkaya ve Ali Koç'un Eşi Nevbahar Koç Arasında Neler Oldu:?

Serenay Sarıkaya ve Ali Koç'un Eşi Nevbahar Koç Arasında Neler Oldu:?
Serenay Sarıkaya'nın, Kerem Bürsin'le ayrılığının ardından Ali Koç ile aşk yaşadığına dair bir iddia ortaya atılmıştı. Sarıkaya, bu iddiayı ortaya atan kişi hakkında suç duyurusunda bulunmuş, bir kadın derneğine bağışta bulunması karşılığında da onu affetmişti.

Ali Koç'un eşi Nevbahar Koç'un ortağı Mert Alaş'la verdiği davette yaşananları Sabah Gaztesi'nden Bülent Cankurt bugünkü yazısında şöyle anlattı:

"Ama sosyal medyanın gündemine oturan bu aşk iddiasına birçok kişi ya inanmış ya da 'Olabilir' demişti! Görünen o ki, halen bu dedikoduya inananlar var! Nevbahar Koç, ortağı Mert Alaş ile pazartesi akşamı Etiler'de davet verdi.

Davetliler arasında Serenay Sarıkaya da vardı! Bu aşka inananlar, 'Serenay, Nevbahar'ın davetini bastı' diye ortalığı velveleye verdi!!! Aslı astarı yok tabii. Partide, neredeyse bütün gece yan yana oturan Nevbahar Koç ile Serenay Sarıkaya bol bol sohbet edip eğlendi. Hatta bir ara yanlarına Özlem Önal geldi ve birlikte kahkahalarla gülmeye başladılar. Kim bilir; belki de 'Yalan aşk' haberlerinden bahsedip kendi aralarında gülüp eğlendiler!"

Ali Koç'un galibiyet mutluluğu... Eşi Nevbahar Koç'la kutladı

Kulüpte tatsız tesadüf... Serenay'ın zor anı