Serenay Sarıkaya Mert Demir'le Aşk Yaşadığını İtiraf Etti!

Serenay Sarıkaya Mert Demir'le Aşk Yaşadığını İtiraf Etti!
Bir süredir aşk yaşadıkları iddia edilse de Serenay Sarıkaya ve Mert Demir cephesinden bir açıklama gelmediği için kanıtlanamamıştı. İddialar sonunda gerçekleşti ve ikili aşklarını kabul etti. Daha fazlaya dayanamayan Serenay Sarıkaya, sonunda kuralı bozdu ve ilişkiyi itiraf etti.

Serenay Sarıkaya ile 'Ateşe Düştüm' şarkısıyla adından sıkça söz ettiren Mert Demir, bir süredir aşk yaşadıkları yönündeki haberlerle magazin gündeminden düşmüyor. Geçtiğimiz günlerde Milano'dan dönen ikili, İstanbul Havalimanı'nda ayrı ayrı çıkış yaparak birlikte görüntü vermemeye çalışmıştı.

Serenay Sarıkaya ve Mert Demir tatilden döndü! İkili birlikte görüntülenmemek için köşe bucak kaçtı - Kartal Gazetesi

İstanbul'a dönüşlerinde gazetecilerle sohbet eden Serenay Sarıkaya, Mert Demir'le ilgili aşk sorularına sessizliğini korumuştu.

Mert Demir'e 'gazeteci' uyarısı yaparak sevgilisini arayan Sarıkaya, basın mensuplarının varlığından haberdar etmişti. Yaklaşık 15 dakika sonra tek başına görüntülenen Mert Demir ise sessizliği tercih etmişti.

MERT DEMİRE GAZETECİ UYARISI

Önceki gün Etiler'de bir güzellik merkezinden çıkan Sarıkaya, aşk dedikoduları hakkında konuştu.

Terlikleriyle dikkat çeken Sarıkaya, "Birlikteliğiniz nasıl gidiyor?" sorusuna, "Güzel gidiyor, her şey yolunda, Milano tatili de harikaydı" cevabını verdi.

BAYRAM İÇİN MERTLE PLANIM YOK

Yeni tatil planı da sorulan oyuncu, "Bayram için Mert'le planımız yok. Benim iş görüşmelerim var, onlarla ilgileneceğim" açıklamasını yaptı.