Serdar Ortaç'ın Annesi: Canı Sağ Olsun!

Serdar Ortaç'ın Annesi: Canı Sağ Olsun!
Serdar Ortaç son dönemde alkol sorunuyla dikkat çekiyor. Aynı zamanda Ms hastası olan Serdar Ortaç'ın son olarak TikTok hesabı kapatılmıştı. Ortaç'ın annesi Nesrin Ortaç, oğluyla ilgili dikkat çeken açıklamalar yaptı.

Habertürk'ten Nazif Şahin Karpuz'un haberine göre, Serdar Ortaç, Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'nda hayranlarıyla bir araya geldi. Konsere katılanlar arasında annesi Nesrin Ortaç da bulunuyordu.

Son dönemde sosyal medyada yaptığı açıklamalarla gündeme gelen Serdar Ortaç'ın annesi Nesrin Ortaç, oğlu hakkında dikkat çekici ifadeler kullandı. Nesrin Ortaç, "Evlenip baba olmasını istemiyorum. Hayatında ilişkiler yaşasın, gezsin, eğlensin. Önemli olan sağlığı" diye konuştu.

serdar-ortac.jpg

"ARTIK TAKİPTEYİM"

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Nesrin Ortaç, "Her konserinde olduğu gibi bu sefer de çok heyecanlıyım. Oğlum sigarayı ve alkolü bıraktı. Onu görmek için geldim. Bundan sonra sürekli takipte olacağım. Bir daha kullanmayacak" dedi.

"OĞLUM EVLENMESİN, EĞLENSİN"

Nesrin Ortaç, basın mensuplarının "Serdar Ortaç'ın evlenmesini ve baba olmasını istiyor musunuz?" sorusuna ise, "Evlenmesini ve baba olmasını istemiyorum. İlişkiler yaşasın, gezsin, eğlensin. Sağlığı yerinde olsun yeter" yanıtını verdi.

"SERDAR HİÇBİR ŞEY ANLATMAZ"

Ayrıca, uzun süredir Multipl Skleroz (MS) hastalığı ile mücadele eden Serdar Ortaç'ın zor zamanlarında kendisine bir şey anlatmadığını belirten Nesrin Ortaç, "Serdar hiçbir şey anlatmaz" diye ekledi.