Serdar Ortaç İmam Olma Yolunda Olduğunu Açıkladı!

Serdar Ortaç İmam Olma Yolunda Olduğunu Açıkladı!
Dün akşam sahne alan Serdar Ortaç alkolü bıraktığını koyu bir alkolikten bayağı imam olma yolunda gittiği söyledi.

Daha önce yaptığı açıklamada borçlarının belini büktüğünü ve 15 milyon TL ödediğini söyleyen Ortaç, Instagram hesabından açtığı canlı yayın da "Her şeyimi kaybettim. Sağlığımı da kaybettim.

Babam, kardeşim, gitaristim öldü. Bunların hepsi beş sene içerisinde oldu. Boşandım.

O en hafifi. Kaybedecek bir şeyim yok yani. Magazinde ne dedikleri önemli değil. Dönüp evim yansa bakmam yani... Hata yaptığımı biliyorum ama... İçmezsem hata yapmam" demişti.

Son olarak geçtiğimiz aylarda sahneye sarhoş çıkmasıyla konuşulan ünlü şarkıcı Serdar Ortaç sosyal medya sayfasından yaptığı canlı yayınlarla gündeme geliyor.

Son zamanlarda açıklamaları ve sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen ünlü şarkıcı Serdar Ortaç TikTok üzerinden açtığı canlı yayınlarla adından söz ettiriyor. Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan 2014 yılında nikah masasına oturmuş, 2019 yılında ise boşanmışlardı.

Ortaç, 5 yıl evli kaldığı eski eşi Chloe Loughnan hakkında ara ara açıklamalar yapıyor. Geçtiğimiz hafta ise kez takipçilerinden gelen bir soruya yanıt verdi. Şarkıcı, takipçileri tarafından gelen 'Chloe Loughnan'dan boşandığı için üzülüyor' mesajına yanıt olarak şunları ifade etti: "Babamı, küçük kardeşimi, gitaristimi, müzisyenlerimi kaybettim. Eski karım boşandı diye mi üzüleceğim.10 sene içinde 8 vefat yaşadım."

Ünlü şarkıcı, dün verdiği konsere ise alkol almadan çıktı. Çok değiştiğini ve imam olma yolunda ilerlediğini söyleyen Ortaç, dansçı kızları da kapatacağını söyledi.

Seyircisiyle sahneden sohbet eden ünlü şarkıcı, şöyle konuştu: "Arkadaşlar 30 senedir her gün içtiğim içkiyi ve sigarayı bıraktım. Koyu bir alkolikten bayağı imam olma yolunda gidiyorum. Yakında bu kızları da kapayacağım. Açıkça söylemem lazım artık depresyonda falan da değilim."