Seda ve Ümit Erdim Çiftinden Kötü Haber Geldi

Seda ve Ümit Erdim Çiftinden Kötü Haber Geldi
Ünlü çifte ilişkin dedikodular doğru çıktı, Seda Erdim ve Ümit Erdim çifti boşandıklarını açıkladı.

"Hayat Bilgisi" dizisinde canlandırdığı 'Arif' karakteriyle geniş kitlelere ulaşan Ümit Erdim, 2017 yılında Seda Erdim ile evlendi. Çiftin 2018 yılında kızları Ses dünyaya geldi, 2022'de ise ikinci kızlarını kucaklarına aldılar. Sosyal medyada sıkça adlarından söz ettiren çiftin, son dönemdeki gelişmelerle gündeme gelmesi dikkat çekti.

Seda Erdim Soyadını Değiştirdi

Seda Erdim, bir süre önce sosyal medya hesaplarında soyadını değiştirerek Seda Çınar yapınca, bu hamle boşanma dedikodularını beraberinde getirdi. Bu gelişmelerin ardından çift, iddiaları doğrulayan resmi bir açıklama yaptı.

Resmi Açıklama ile Boşandıklarını Duyurdular

Ümit Erdim ve Seda Çınar, avukatları aracılığıyla yaptıkları açıklamada, sevgi ve saygı çerçevesinde yürüttükleri evliliklerini anlaşmalı olarak sonlandırdıklarını belirttiler. Ümit Erdim sosyal medya hesabından şu açıklamayı paylaştı:

"Müvekkilimiz Ümit Erdim, eşi Seda Çınar ile sevgi ve saygı içinde yıllardır yürüttükleri evliliklerini, yine aynı sevgi, saygı ve anlayış ortamında bitirme kararı almış, Nisan 2024 tarihinde anlaşmalı şekilde boşanmışlardır. Taraflar arasında karşılıklı iyi niyet, saygı ve anlayışın hiçbir şekilde azalmadığı bu sürece ilişkin olarak, basında veya sosyal medyada yer alan olumsuz haberlere itibar edilmemesi ve tarafların çocuklarına, aile büyüklerine karşı olan hassasiyetlerine de anlayış gösterilmesi gerektiği şüphesizdir. Müşterek iki kız çocuğuna sahip olan taraflarca aile birliğine olan inanışları ve çocuklarını korumak amacıyla bu konuda başkaca herhangi bir açıklama yapılmayacaktır. Bu sürece ilişkin gerek basın gerek sosyal medyada yapılacak haberlerde, yorumlarda tarafların mahremiyetlerine, hassasiyetlerine ve kişilik haklarına saldırı niteliği taşıyan, itham ve iftira içerikli eylem ve söylemlerde bulunanlara karşı gerekli yasal işlemlerin başlatılacağı kamuoyuna saygıyla duyurulur."

Ümit Erdim'in Değişimi

Ümit Erdim, "Hayat Bilgisi" dizisindeki "Var mısın Arif" karakteriyle tanınmış ve yaşadığı inanılmaz fiziksel değişimle sıkça gündeme gelmişti. 2017 yılında Seda Erdim ile nikah masasına oturan Erdim, 2018'de ilk kızları Ses'in, 2022'de ise ikinci kızlarının doğumuyla aile hayatlarını tamamlamışlardı. Çift, evliliklerini ve aile hayatlarını genellikle gözlerden uzak yaşamayı tercih etmişlerdi.

Son zamanlarda beraber paylaşım yapmamaları dikkat çekmeye başlamıştı. Çiftin boşanma kararını duyurması, magazin dünyasında geniş yankı buldu.