Seda Sayan, Bu Kez De Dekolte Estetiği Yaptırdı

Seda Sayan, Bu Kez De Dekolte Estetiği Yaptırdı
Daha önce birçok estetik operasyon geçiren Seda Sayan, şimdi de göğüs bölgesindeki kırışıklıklardan kurtulmak için "Dekolte Canavarı" adı verilen özel bir işlem yaptırdı. Ünlü sanatçı, bu operasyon sırasındaki anları da takipçileriyle paylaşarak estetik işleminin ayrıntılarını anlattı.

60 yaşındaki ünlü sunucu ve şarkıcı Seda Sayan, özel hayatı ve yaptırdığı estetik müdahalelerle sık sık gündeme geliyor. Son tatilinden döndükten sonra, genç ve sağlıklı bir görünümü sürdürebilmek amacıyla "Dekolte Canavarı" olarak adlandırılan özel bir güzellik işlemi yaptırmıştır. Seda Sayan, kendisine özgü tarzıyla ve güzellik merkezindeki bu yeni girişimiyle bir kez daha dikkatleri üzerine çekti.

seda-sayan-3.jpg

"YAPTIRDIĞIM HER ŞEYİ PAYLAŞIRIM"

Yıllardır yaptırdığı her işlemi Instagram hesabından açıkça paylaşan Seda Sayan, göğüs bölgesindeki kırışıklardan kurtulmak için "Dekolte Canavarı", yüzü için de "Altın Dokunuş" işlemini yaptırdı. O anları 3,5 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaşan Sayan, "Ben yaptırdığım her şeyi yayınlarım, saklamıyorum" dedi.

60 Yaşındaki Seda Sayan, 'Dekolte Canavarı' İşlemi Yaptırdı

seda-sayan.jpg

seda-sayan-2.jpg