Reklam Aşkı Sorusu Serenay Sarıkaya'yı Çileden Çıkarttı!

Reklam Aşkı Sorusu Serenay Sarıkaya'yı Çileden Çıkarttı!
Serenay Sarıkaya önceki akşam Netflix projesinde rol aldığı yeni dizisinin galasında görüntülendi. ala öncesi basın mensuplarıyla sohbet eden Serenay Sarıkaya kendisine yöneltilen bir soruya sitem etti.

Bir süredir birlikte olan, geçtiğimiz günlerde Milano'da tatil yapan Serenay Sarıkaya ve Mert Demir ilişkileriyle ilgili soruları hep yanıtsız bırakıyordu.

Önceki gün bir güzellik salonundan çıkan Sarıkaya, ilişkileri hakkında ilk kez konuşmuştu.

Serenay Sarıkaya ile Mert Demir ilk kez el ele! - Lider Gazete: Antalya Haber ve Antalya Spor Son Dakika Haberleri

Oyuncu "Mert Demir ile birlikteliğiniz nasıl gidiyor?" sorusuna "Güzel gidiyor, her şey yolunda, Milano tatili de harikaydı. Bayram için Mert ile planımız yok. Benim iş görüşmelerim var, onlarla ilgileneceğim" diye cevap vermişti.

Serenay Sarıkaya şimdi ise dijital bir platformda yayınlanacak olan dizisinin galasında boy gösterdi. Geceye kırmızı bir elbise ile katılan Sarıkaya'nın tarzı sosyal medyayı ikiye böldü

Kendisinden bir yaş küçük olan müzisyen Mert Demir ile aşk yaşadığı iddiasıyla gündeme gelen Serenay Sarıkaya kendisine yöneltilen bir soru karşısında ise sinirlendi.

‘Reklam aşkı’ sorusu Serenay Sarıkaya’yı kızdırdı - Resim : 1

Muhabirlerin ‘’İlişkiniz hakkında özellikle reklam aşkı olduğu söyleniyor’’ demesi üzerine güzel oyuncu ‘’Ya böyle şeyler çok milattan öncede kalmadı mı ya?

Gerçek hayatta böyle şeyler gerçekten var mı? Bana çok komik ve inanması güç geliyor. Buna insanların inanması da çok tuhaf geliyor. Böyle bir şey gerçek hayatta yok ya!

Ben öyle yaşamıyorum. Hiç yeri değil bunun için. Başka bir zaman daha özel bir yerde inşallah konuşuruz bunu.

Bunlar çok konuşulacak şeyler gibi gelmiyor bana. Şu an başka bir şeyin heyecanı var hepimizin üstünde. Bunu da başka bir şeyle bozmak istemem. Keyfimiz çok yerinde, çok teşekkür ederiz’’ yanıtını verdi.

Serenay Sarıkaya'dan "reklam aşkı" sorusuna tepki - 5