Öykü Serter 'Kısmetse Olur'dan Ayrıldı Mı? Programın Yeni Sunucusu Kim Olacak?

Öykü Serter 'Kısmetse Olur'dan Ayrıldı Mı? Programın Yeni Sunucusu Kim Olacak?
Büyük bir ilgiyle takip edilen Kısmetse Olur: Aşkın Gücü programında flaş gelişmeler izleyicilerini şoke etti. Programın yeni sezonunda Öykü Serter yer almayacak. Peki, Öykü Serter neden programdan ayrıldı? Öykü Serter'in yerine kim sunacak? İşte ayrıntılar...

22 Eylül Cuma günü sezon finali yaparak ikinci sezon hazırlıklarına devam edecek olan Kısmetse Olur için daha şimdiden yeni yarışmacı başvuruları başladı.

ozgu-serter.jpg

Haftanın 6 günü Youtube üzerinden yayınlanan Kısmetse Olur Aşkın Gücü programının 1. bölümünden bu yana sunuculuğunu yapan Öykü Serter'in programa veda ettiği iddia edildi. Buna göre 22 Eylül Cuma günü sezon finali yapacak olan programda format dahil her şeyin değişecek. Öykü Serter'in programdan neden ayrıldığı ise henüz netlik kazanmadı.

oyku-serter-3.jpg

9 Erkek, 9 Kadının yarıştığı Kısmetse Olur: Aşkın Gücü'nü sunucu Öykü Serter sunmaktaydı. Öykü Serter, Kısmetse Olur sunuculuğundan ayrılırken, programın yeni sunucusu Ebru Şancı Öztürk oldu.

EBRU ŞANCI ÖZTÜRK KİMDİR?

16 yaşında model olarak podyumlarda yer almaya başladı. 18 yaşında Brezilya’daki 2001 Miss Globe güzellik yarışmasında birinci oldu. Tescillenen güzelliğiyle profesyonel kariyerini pekiştirdi. Uzun yıllar New York'ta kariyerini sürdürdükten sonra 2010 yılı sonlarında Türkiye'ye kesin dönüş yaparak model ve oyunculuğun yanı sıra İstanbul ve Türkiye genelinde concierge hizmetleri veren bir şirket kurdu. Halen şirketin Yönetim Kurulu Başkanlığını yapmaktadır.

Ebru Şancı, 7 Eylül 2015 tarihinde futbolcu Alpaslan Öztürk ile Eskişehir'de evlendi. Ardından Belçika'da bir şatoda düğün töreni yapıldı.

Eğitimini Bahçelievler Anadolu Lisesi, Londra Regent's College, New York Üniversitesi (Oyunculuk-Drama) bölümleriyle tamamladı.

Etiketler :