Onur Büyüktopçu sevenlerine müjdeyi verdi: Onur Büyüktopçu'nun yeni projesi nedir? Onur Büyüktopçu ekranlara geri mi dönüyor?

Onur Büyüktopçu sevenlerine müjdeyi verdi: Onur Büyüktopçu'nun yeni projesi nedir? Onur Büyüktopçu ekranlara geri mi dönüyor?
Onur Büyüktopçu, geçtiğimiz gün alışveriş merkezinde görüntülendi. Oyuncu yeni imajı sarı saçlarıyla dikkat çekti. Onur Büyüktopçu'nun yeni projesi nedir? Onur Büyüktopçu ekranlara geri mi dönüyor? İşte detaylar...

Onur Büyüktopçu sevenlerine müjdeyi verdi. Geçtiğimiz gün alışveriş merkezinde görüntülenen oyuncu ekranlara geri döneceğini belirtti.

onur-buyuktopcu.png

Yeni sinema filmi için saçlarının rengini değiştirdiğini söyleyen Onur Büyüktopçu "Harika bir ekiple güzel bir filme başladık. Cemre Baysel ve İlhan Şen ile birlikte rol alacağım. Bu filmde karakterimde aslında herkesin özlediği Koriş karakterine benzer bir rolü canlandıracağım. Ben de Koriş’i çok özlemiştim o yüzden bu rol birazda beni fazlasıyla heyecanlandırdı." açıklamasında bulundu.

33962.jpg

Sarı saçlarıyla ilgili de açıklama yapan Büyüktopçu, "Aslına bakarsınız aldığım tepkiler ve geri dönüşler çok güzel. Gören herkes çok beğeniyor, ama bana sorarsanız ben hala alışamadım. Bazen kendimi tanımakta zorlanıyorum" sözleriyle herkesi güldürdü.

onur.png