Nafaka Kriziyle Gündemden Düşmeyen Ahu Yağtu'ya Eski Eşi Cem Yılmaz'dan Sert Yanıt!

Nafaka Kriziyle Gündemden Düşmeyen Ahu Yağtu'ya Eski Eşi Cem Yılmaz'dan Sert Yanıt!
Son dönemde özel hayatı ve açıklamalarıyla gündemden düşmeyen ünlü komedyen Cem Yılmaz, eski eşi Ahu Yağtu ile arasındaki nafaka krizini bir türlü çözemedi. 10 bin dolarlık nafakayı yüksek bulan Yılmaz, bu durumu sık sık dile getiriyor.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, 2012 yılında manken ve oyuncu Ahu Yağtu ile evlenmişti. Evliliklerinden bir oğlu olan çift, 2013 yılında 20 aylık bir birliktelikten sonra ayrılmıştı.

Cem Yılmaz'ın, oğlu Kemal için aylık 10 bin dolar nafaka ödemesine ve Ahu Yağtu'ya 500 bin dolar tazminat ödemesine karar verilmişti.

DOLAR ÜZERİNDEN ÖDEMEK İSTEMEDİ

Yıllardır oğlu için 10 bin dolar nafaka ödeyen Cem Yılmaz, dolar kurundaki aşırı artış nedeniyle nafakanın TL'ye çevrilmesini talep etmişti. Ancak mahkeme bu talebi reddetmişti.

CEM AHU

'ANNENE GÖSTERME' UYARISI

Cem Yılmaz'ın, mal varlığına dair çıkan haberlerin ardından oğlunu uyarmış olduğu iddia edilmişti. 20 milyon dolarlık mal varlığı olduğu söylenen Cem Yılmaz'ın, oğlu Kemal'i, 'Annene sakın gösterme' diye uyardığı belirtilmişti.

Cem Yılmaz, bitmek bilmeyen nafaka krizini sık sık gündeme getiriyor. Instagram'da magazin paylaşımlarıyla tanınan İlhan Çevik, takipçilerinden gelen Cem Yılmaz gösterisi mesajlarını paylaştı.

cem yılmaz

NAFAKA KRİZİNİ DİLİNE DOLADI

İlhan Çevik'in paylaşımında, Cem Yılmaz'ın nafaka konusunu yeni gösterisinde dile getirdiği görüldü. Yılmaz gösterisinde "Benimki nafaka değil, benimki madafaka!" ifadelerini kullandı.