Leyla ile Mecnun Hayranlarına Müjde! Muhteşem İkili Yeniden Bir Arada

Leyla ile Mecnun Hayranlarına Müjde! Muhteşem İkili Yeniden Bir Arada
Leyla ile Mecnun'un sevilen ikilisi Ali Atay ve Serkan Keskin yeniden aynı dizide... Exxen'de yayınlanacak yeni bir dizi için tekrar birlikte.

"Leyla ile Mecnun"un başrol oyuncuları Ali Atay ve Serkan Keskin, yeni bir projede bir araya geliyor. 25 Film imzalı "Anonim" adlı dizi, eğlenceli ve absürd bir hikayeye sahip.

Ali Atay ve Serkan Keskin Beyaz Show'a konuk oluyor! - Kahramanmaraş Haber - K.Maraş Gündem Son Dakika Haberleri

Dizide Ali Atay ve Serkan Keskin, Mehmet Özgür ve İlyas Özçakır ile başrolleri paylaşıyor. "Tarihi absürd olaylar günümüzde devam etse ne olurdu?" sorusundan yola çıkılarak hazırlanan dizi, Fırat Parlak, Arda Erdik ve Yiğit Tümer'in imzasını taşıyor. Senaryosu ise ödüllü yönetmen ve oyuncu Ali Atay ve ekibine ait.

Mehmet Özgür: Antalya'nın yeteneği - Antalya Ekspres

Dizinin her bölümünde farklı kadın oyuncuların Ali Atay, Serkan Keskin, Mehmet Özgür ve İlyas Özçakır'a eşlik edeceği belirtiliyor. Ayrıca, bir tarihçinin anlatıcı olarak yer alacağı dizinin ilk bölümünde Deniz Cengiz, ikinci bölümünde ise İdil Sivritepe rol alacak.

Yönetmen koltuğunda Olgu Baran Kubilay'ın oturduğu "Anonim" dizisinin çekimleri geçtiğimiz günlerde başladı. 6 bölümden oluşacak olan komedi dizisinin ekim ayında yayınlanması planlanıyor.

Acun Ilıcalı'dan Exxen'e ses getiren proje! Yıllar sonra yeniden bir araya geliyorlar - Haber 7 MEDYA