Beste Acar'ın kocasının borçları çocuğuna kalan evi de sattırdı

Beste Acar'ın kocasının borçları çocuğuna kalan evi de sattırdı
Kayahan'ın kızı Beste Açar, evine icra gelmesi üzerine eşinden boşanma kararı almıştı. Olayla ilgili yeni ayrıntılar ortaya çıktı.

Beste Açar'ın eski eşi Engin Haravon, boşanırken çocuklarının geleceğini güvence altına almak amacıyla ona bir ev bırakmıştı. Ancak, Beste Açar'ın bu evi satarak elde ettiği parayla kocası Evren Bölek’in sürekli bitmek bilmeyen borçlarını ödediği ortaya çıktı.

Son günlerde Beste Açar ve Evren Bölek'in evliliğinde ciddi bir kriz yaşanıyordu. Evren Bölek'in, eski eşi Ece Taşkın'a olan nafaka borcunu ödememesi üzerine eve haciz geldi ve bu borcu ödemek zorunda kalan Beste Açar oldukça sinirlendi.

Bu durumun ardından, Açar'ın bir yıllık evliliğini sonlandırma kararı aldığı öğrenildi. Ancak, Evren Bölek'in "Ben boşanmam" diyerek bu karara direndiği belirtildi.

Sabah gazetesinden Ömer Karahan'ın haberine göre, Beste Açar hakkında yeni bir bilgi daha ortaya çıktı. Eski kocası Engin Haravon’un, ayrılırken çocukları Rüzgar'ın geleceği için ona bir ev bıraktığı öğrenildi. Ancak, Beste Açar bu evi satarak elde ettiği parayla Evren Bölek’in bitmeyen borçlarını ödemiş.

Nafaka borcu, çiftin evliliğini sarsan başka bir sorun oldu. Şarkıcı Kayahan'ın kızı Beste Açar ve Evren Bölek, ilişkilerinin üçüncü ayında evlilik kararı almış ve 2022'de dünyaevine girmişlerdi. Evliliklerinin ikinci yılını doldurmalarına kısa bir süre kala, çiftin evliliğinde ciddi problemler ortaya çıktı.

Evren Bölek'in eski eşi Ece Taşkın'a olan nafaka borcunu ödememesi üzerine Taşkın icra davası açtı. Geçen hafta icra memurları, Beste Açar ve Evren Bölek'in evine haciz işlemi için geldi. Kapıyı açan Beste Açar'ın annesi Nur Hanım, icra memurlarını karşısında görünce büyük bir şok yaşadı.