Kızılcık Şerbeti'nin Doğa'sı aniden tesettüre girdi! Görenler Şaşırdı: Kızılcık Şerbeti'nin Doğa'sı tesettürle nasıl oldu?

Kızılcık Şerbeti'nin Doğa'sı aniden tesettüre girdi! Görenler Şaşırdı: Kızılcık Şerbeti'nin Doğa'sı tesettürle nasıl oldu?
Kızılcık Şerbeti, dizisinin başrol oyuncusu Sıla Türkoğlu'nun son halini gören inanamadı. Ünlülerde akım haline gelen tesettür olayında Türkoğlu da katıldı. Kızılcık Şerbeti'nin Doğa'sı bakın ne halede? Kızılcık Şerbeti'nin Doğa'sı tesettürle nasıl oldu? İşte Kızılcık Şerbeti'nin Doğa'sının tesettürlü hali...

Kızılcık Şerbeti, oyuncu kadrosu ve senaryosuyla dikkat çekmeye devam ediyor. Başrollerinde Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Evrim Alasya gibi isimlerin yer aldığı dizide radikal bir karar alındı. Dizide Doğa karakterine hayat veren Sıla Türkoğlu, tesettürlü olarak ekrana çıktı.

KIZILCIK ŞERBETİ'NDE DOĞA OLAYI

Türkiye'nin genç ve başarılı oyuncusu Sıla Türkoğlu, tesettürlü haliyle büyük beğeni topladı. Son dönemlerde ünlülerin tesettür takması dikkatlerden kaçmazken, Türkoğlu'nun başı örtülü halini gören şaşırdı.

KIZILCIK ŞERBETİ DİZİSİNİN BAŞROL OYUNCUSU SILA TÜRKOĞLU'NUN BİR SAHNESİ GÜNDEM OLDU

kizilcikserbeti.webp

Reytinglerde son iki haftadır yükselişe geçen Kızılcık Şerbeti dizisinin başrol oyuncusu Sıla Türkoğlu'nun bir sahnesi sosyal medyada gündem oldu.

SILA'NIN TESETTÜRLÜ HALİ BEĞENİ TOPLADI

Türkoğlu bir sahnede başörtüsü takarken görüntülendi. Ünlü ismin tesettürlü halini sosyal medyada gören birçok kişi hem şaşırdı hem de övgüler yağdırdı.whatsapp-image-2023-03-19-at-00-24-15.webp

Öyle ki, kimi dizi izleyicileri Türkoğlu'nun daha fazla böyle görünmesi gerektiğini yazdı.