Khloe Kardashian'dan yeni bir Photoshop kazası: Takipçilerden tepki

Khloe Kardashian'dan yeni bir Photoshop kazası: Takipçilerden tepki
Filtreli paylaşım yaptığı öne sürülen Khloe Kardashian, bu kez de Photoshop'un dozunu kaçırmasıyla gündemde. Takipçileri, Kardashian'a orijinal fotoğraf paylaşma çağrısı yaptı.

Kardashian ailesinin üçüncü kızı Khloe Kardashian, yeni bir Photoshop kazasıyla gündemde. 297 milyon takipçili Instagram sayfasına koyduğu fotoğraflarına yaptırdığı rötuş hatalarıyla dikkat çekti.

9hpypdpbdegdmv5rzsa88w.webp

Kardashian'ın fotoğraflarından birinde bacağındaki aşırı incelik göze çarptı. Bir başka fotoğrafında da bel kısmına yapılan inceltme rötuşundaki hata dikkat çekti.

Dolce & Gabbana'nın İlkbahar-Yaz 2023 koleksiyonundaki gümüş rengi elbiseyle poz veren Kardashian'ın takipçileri, ünlü isme, fotoğrafları silme ve orijinalini paylaşma çağrısı yaptı.

n7tu0rln-k2-sxapopbhmg.webp

Geçtiğimiz yıllarda Khole Kardashian'ın, filtresiz fotoğrafı sosyal medyaya sızmıştı. Kardashian, ekibi aracılığıyla fotoğraflarının yayılmasını önlemeye çalışmış, ancak başarılı olamamıştı.

ofybgonyuumeb5pep7t-fg.webp

Kardashian, sosyal medyadaki tepkilere daha fazla dayanamayarak Instagram'da canlı yayın başlatmış ve soyunarak vücudunu göstermişti.

Kaynak: NTV