'Gülcemal' dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı! Gülcemal dizisinin konusu nedir? Gülcemal dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var?

'Gülcemal' dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı! Gülcemal dizisinin konusu nedir? Gülcemal dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var?
Yeni televizyon dizisi "Gülcemal"in ilk tanıtım videosu yayınlandı. FOX TV'de yayınlanacak dizinin başrollerinde Murat Ünalmış ile Melis Sezen var.

Murat Ünalmış ile Melis Sezen’i buluşturan yeni dizisi "Gülcemal"den ilk tanıtım videosu yayınlandı.

MF Yapım imzalı dizinin yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan oturuyor. Dizinin senaristliğini ise Eda Tezcan Çalışkan üstleniyor.

ekran-goruntusu-1658-2imi-png.webp

Gülcemal dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var?

Dizide, Sezen ve Ünalmış'ın yanı sıra Edip Tepeli, Nilay Erdönmez, Atilla Şendil, Cahit Gök, Nilüfer Açıkalın, Samet Kaan Kuyucu, Meltem Akçöl, İpek Ayaz Kortunç, Sabahattin Yakut, Gökçem Çoban, Melike Küçük ve Ayda Aksel gibi oyuncular rol alıyor.

ekran-goruntusu-1590-3cpd-png.webp

Gülcemal dizisinin konusu nedir?

Dizi, annesinin küçükken terk edip karanlık bir canavara dönüştürdüğü Gülcemal (Murat Ünalmış) ile Deva’nın (Melis Sezen) nefretle başlayıp giderek ateş, tutku ve fırtınanın girdabına savrulan aşkını konu alıyor.

ekran-goruntusu-1631-3uhh-png.webp

"Gülcemal’in annesiyle olan savaşında, hiç hesapta olmayan aşk mı yoksa yıllardır güttüğü kin mi galip gelecek? Bedellerle dolu bu yolda Gülcemal, gaddar bir avcıyken açık bir ava mı dönüşecek? Peki Deva? Nihayet teslim olduğunda, anlayacak mı bu aşkın imkansız olduğunu?"