Gönül Dağı'nın yıldızı Berk Atan sevgilisiyle barıştı mı? Berk Atan'ın sevgilisi kim? Berk Atan sevgilisiyle tatile mi çıktı?

Gönül Dağı'nın yıldızı Berk Atan sevgilisiyle barıştı mı? Berk Atan'ın sevgilisi kim? Berk Atan sevgilisiyle tatile mi çıktı?
Gönül Dağı dizisinde Taner karakterine Berk Atan hayat veriyor. Bir süre önce Selin Yağcıoğlu ile ayrılığı gündem olmuştu. Gönül Dağı'nın yıldızı Berk Atan sevgilisiyle barıştı mı? Berk Atan'ın sevgilisi kim? Berk Atan sevgilisiyle tatile mi çıktı? İşte merak edilenler...

Gönül Dağı’nda Taner karakterine hayat veren Berk Atan, bir süredir Selin Yağcıoğlu ile aşk yaşıyordu. Sosyal medya fenomeni olan Selin Yağcıoğlu ile inişli çıkışlı bir ilişkisi olan Berk Atan’ın ayrıldığı iddiaları gündemde yer almıştı.

640xauto-6.webp

31 yaşındaki yakışıklı oyuncunun Yağcıoğlu ile barıştığı ortaya çıktı. Berk Atan ve Selin Yağcıoğlu aynı anda Dubai tatilinden pozlarını paylaştılar.

640xauto-9.webp

Ünlü isimlerin beraber fotoğraf paylaşımı yapmamasının ardından takipçileri “Enişteyle fotoğraf beklerdik” yorumlarında bulundular.

640xauto-8.webp

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Selin Yağcıoğlu cesur paylaşımlar yapıyor. 1990 doğumlu olan Yağcıoğlu'nun Instagram'da 852 bin takipçisi bulunuyor.

640xauto-7.webp

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olan Selin Yağcıoğlu çeşitli kanallarda spor spikerliği de yapmış.