Gökçe Bahadır'ın Bikinili Görüntülenme Sorusuna Yanıtı Gündem Oldu!

Gökçe Bahadır'ın Bikinili Görüntülenme Sorusuna Yanıtı Gündem Oldu!
Gökçe Bahadır, bu yıl tatil için Bodrum'u seçti. Güzel oyuncu, "Bikiniyle kameralara yakalanmaktan korkuyor musunuz?" sorusuna ilginç bir cevap verdi.

'Yaprak Dökümü'nün 'Leyla'sı olarak izleyicide etki bırakan Gökçe Bahadır, kariyerinin yanında özel hayatıyla da adından sık sık söz ettiren isimler arasında yer alıyor.

Geçtiğimiz Şubat ayında Sezen Aksu'nun proje albümünde birlikte çalışıp aşk yaşamaya başladığı müzisyen Emir Ersoy ile nikah masasına oturmuştu. Çiftin, İzmir Alaçatı'da yakın aile ve arkadaşları arasında gerçekleştirdikleri tören çok sevilmişti.

"EMİR'İN YOĞUN BİR KONSER TAKVİMİ VAR"

Bodrum'da olan Gökçe Bahadır, yazın dinleneceğini söyledi. Eşi Emir Ersoy'un Bodrum'da konserleri olduğunu söyleyen oyuncu "Bodrum'da yoğun bir konser takvimi var Emir'in, ben de dinleniyorum bol bol bu vesileyle" dedi.

MUTFAKTA OLMAK KAFAMI BOŞALTIYOR

"SOSYAL MEDYA DAHA ÖZGÜR"

Denize gireceğini ve bol bol yüzeceğini söyleyen oyuncu gazetecilerin, "Plajda kameralara yakalanmaktan korkuyor musunuz?" sorusuna şu yanıtı verdi:

Yani özgüveni olan bir insanım. Sosyal medya daha özgür bir yer, istediğin fotoğrafı koyabiliyorsun. Siz çektiğinizde öyle olmuyor, ters ışıklar vs oluyor...

EMİRİN YOĞUN BİR KONSER TAKVİMİ VAR

"MUTFAKTA OLMAK KAFAMI BOŞALTIYOR"

Oyuncu yemek yapmak konusunda ise "Kafamı ciddi anlamda boşaltıyor mutfakta olmak. Emir de mutfağı sever, salatalarım çok iyidir. Emir de güzel et yapar. Motivasyon kaynaklarım arasında dans etmek ve müzik dinlemek var, yürüyüşe çıkmak da beni motive eder. Son günlerdeki favori şarkım Kenan Doğulu'nun 'Kahve' adlı şarkısı" ifadelerini kullandı.

Müzikle ilgili çok iddialı olmadığını söyleyen oyuncu "Ben şarkı söylemeyi seven bir oyuncuyum, uç hayallerim yok bununla ilgili" açıklamasında bulundu.