Georgina Rodriguez bebeğinin ölümü hakkında konuştu

Georgina Rodriguez bebeğinin ölümü hakkında konuştu
Cristiano Ronaldo'nun kız arkadaşı Georgina Rodriguez, hayatını anlatan 'I Am Georgina' adlı belgeselde, ikizlerinden birinin doğumda hayatını kaybetmesiyle ilgili ilk kez konuştu. Rodriguez ,"Hayatımın hem en iyi hem de en kötü anını birlikte yaşadım" ifadelerini kullandı.

Ünlü futbol yıldızı Cristiano Ronaldo'nun kız arkadaşı Georgina Rodriguez, doğumda bebeğini kaybetmesiyle ilgili ilk kez konuştu.

nw6w8eeiakg8zawx8equ-w.webp

Nisan 2022'de, 38 yaşındaki Ronaldo ile 29 yaşındaki Rodriguez, Bella Esmeralda adını verdikleri kızlarını kucaklarına aldılar, ancak kızlarının ikizi doğumda ölmüştü.

Georgina Rodriguez'in, Ronaldo ile tanışması ve hayatının değişimini anlattığı 'I Am Georgina' adlı belgeselin ikinci sezon tanıtımında, bebeğini kaybetmesiyle ilgili bölüme yer verildi. Rodriguez'in bebeğinin kaybını anlatırken gözyaşlarını tutamadığı görüldü.

w9sz0slnskeqjyxxyejyba.webp

"40 milyonun üzerinde kişi beni takip ediyor, ancak hiç kimse gerçekte ne hissettiğimi bilmiyor" diyen Rodriguez, "Bu yıl hayatımın hem en iyi hem de en kötü anını birlikte yaşadım" şeklinde konuştu.

"YAŞAMAK İÇİN NEDENLERİM VAR"

NTV'de yer alan habere göre, ikizlerinin doğmasını beklerken, sadece bir bebeğinin sağlıklı bir şekilde dünyaya gelmesi şokunu yaşayan Rodriguez, "Hayat devam ediyor. Yaşamak ve güçlü olmak için nedenlerim var" dedi.

xqib9imszeo60r9-vagl7q.webp

“Cris, gündemimi devam ettirmem konusunda beni çok cesaretlendiriyor. Bana, 'Gio, hayata devam et. Bu seni iyileştirecek' diyor" ifadesini kullanan Rodriguez, "Şu anda önceliğim ailem ve çocuklarım. Çok mutlu ve minnettarım" şeklinde konuştu.

doe6kciackemiasrd-th4a.webp

Cristiano Ronaldo, Ekim 2021'de sosyal medya hesabından Georgina Rodriguez ile birlikte yaptığı paylaşımda ikiz bebeklerinin müjdesini vermiş, "İkiz bebek beklediğimizi açıklamaktan mutluluk duyuyoruz. Kalbimiz sevgiyle dolu, sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz" demişti.