Euphoria'nın Yıldızı Sydney Sweeney Güzellik Sırlarını Açıkladı!: 'Hiç kahve içmedim'

Euphoria'nın Yıldızı Sydney Sweeney Güzellik Sırlarını Açıkladı!: 'Hiç kahve içmedim'
Oyuncu Sydney Sweeney, günlük hayatına bir bakış sunuyor. Kahve deneyimi olmadan 2 saat uykuyla fonksiyon gösterebiliyor.

26 yaşındaki Sweeney, Wall Street Journal'a verdiği röportajda belirli bir uyku miktarı almaya öncelik vermediğini ve hiç kahve içmediğini paylaştı.

"Dilediğim kadar uyuyorum, ama çok, çok az uykuyla çok uzun bir süre boyunca işlev görebilme konusunda tanınırım," diye yanıtladı "Anyone But You" yıldızı.

Kahvaltıda kahvesini nasıl tercih ettiği sorulduğunda, "Daha önce hiç kahve içmedim," dedi Sweeney.

Sydney Sweeney at the "Immaculate" premiere

"Sadece su içiyorum," diye açıkladı. "Kahvaltıda, biraz granola, pastırma, kruvasan gibi bazı şeyler yiyebilirim, ama her zaman meyvelere yöneliyorum."

Los Angeles, California'da köpeği Tank ile yaşayan Sweeney'nin sabahları genellikle dört ayaklı dostu ile başlıyor.

"Genellikle saat 7:30 civarında uyanırım. İlk önce köpeğim Tank'ı kucaklar, onunla kucaklaşırız. Sonra yüzümü yıkar, dişlerimi fırçalar ve günü başlatmaya hazırlanırım," diye açıkladı.

Sweeney, güzellik rutinini "oldukça basit" tutuyor.

Sydney Sweeney looks over her shoulder in a black dress on a carpet in Hollywod​​​​​​​

"Çalışmıyorsam, ya elmacık kemiklerime allık sürerim ve maskara kullanırım ya da hiçbir şey yapmam," dedi.

Son filmi "Immaculate" şu anda sinemalarda olan Sweeney, aynı zamanda vintage arabaları restore etmekten de keyif alıyor.

Sydney Sweeney güzellik sırlarını açıkladı

"Başlamak üzere olduğum bir arabam var," diye açıkladı. "Henüz ne olduğunu açıklamak istemiyorum çünkü TikTok'umda yayınlayacağım, ama bir süredir ona sahibim. Onu koruyordum ve bu yıl 'Euphoria'yı çekerkenki projem olacak."

Sydney'nin "Syds Garage" adlı bir TikTok hesabı var ve burada hayranlarını vintage arabaları restore etme sürecine dahil ediyor. Hesabında, aktris eski bir Ford Bronco'yu restore etti ve o zamandan beri araba şirketi ile bir kampanya için işbirliği yaptı.

Sydney Sweeney Madame Web red carpet​​​​​​​

Önceki bir röportajında, Sweeney umutlarının kadınların Ford kampanyasını "güçlendirici" bulmaları olduğunu söyledi.

"Sadece diğer kadınların hayallerini gerçekleştirmek istemesini umuyorum. Bir araba üzerinde çalışmayı öğrenmek istiyorlarsa, yapabilirler," diye açıkladı Sweeney. "Ve umuyorum ki diğer kızlar, belki erkeklerin hakim olduğu bir alanda denemek ve denemek isteyecekleri şeyleri denemeye cesaret edecekler - ve sonra onu devralacaklar."

Sydney Sweeney Vanity Fair Oscar Party​​​​​​​

Sweeney'nin başka bir hobisi de ailesi ve arkadaşları için parti düzenlemek. Parti verme konusunda cömert olmasına rağmen, Sydney kendini "kuruşu kuruşuna saklayan" olarak görüyor.

"İyi bir anlaşmayı seviyorum," dedi Washington doğumlu oyuncu. "Partiler dışında hayatta, kuruşu kuruşuna saklayacağım."