Doğurduktan Sonra 1 Ayda 16 Kilo Verdi! Görenler İnanamadı

Doğurduktan Sonra 1 Ayda 16 Kilo Verdi! Görenler İnanamadı
2021 yılında İdo Tatlıses ile dünya evine giren Yasemin Şefkatli, kısa süre önce anne olup oğullarını kucağına aldı. İkizlerin bir tanesinde anne karnında fark edilen kalp rahatsızlığından dolayı doğar doğmaz ameliyata alınmasıyla İbrahim Ayel'in sağlık durumu bir hayli merak edilmişti.

Geçtiğimiz gün Yasemin Şefkatli ve İdo Tatlıses'ten müjdeli haber gelmiş, çift ikiz bebeklerini kucaklarına aldıklarını sosyal medya sayfalarından duyurmuştu. Doğum sonrası ise İbrahim Tatlıses bir paylaşım yaparak yeni doğan torunlarından birinin kalbinde sorun olduğunu ve ameliyata gireceğini belirterek sevenlerinden dua istemişti. Gerçekleşen ameliyattan günler sonra anne Yasemin Şefkatli kendini topladığında açıklama yaptı.

İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna'nın oğlu İdo Tatlıses ile 2021 yılında nikâh masasına oturan Yasemin Şefkatli, geçtiğimiz temmuz ayında ikiz bebek beklediğini duyurmuştu.

Şefkatli, geçtiğimiz aylarda yaptığı açıklamada, "Doktorum, doğumun ocak ayında olacağını söyledi. Doğum Türkiye’de olacak. Hazırlıklarımız tam hazır değil ama eksikleri tamamlıyoruz" demişti.

YASEMİN ŞEFKATLİ VE İDO TATLISES İKİZ BEBEKLERİNE KAVUŞTU

YASEMİN ŞEFKATLİ VE İDO TATLISES İKİZ BEBEKLERİNE KAVUŞTU
Yasemin Şefkatli ve İdo Tatlıses'in ikizleri, önceki gün sağlıklı bir şekilde dünyaya gelmişti. Bebeklerine kavuşan çifti, aileleri ve yakın çevreleri yalnız bırakmamıştı.

DAHA EŞİMİ GÖRMEDİM

"DAHA EŞİMİ GÖRMEDİM"
Hastane girişinde görüntülenen İdo Tatlıses, “Acayip bir duygu Allah herkese nasip etsin. Daha eşimi görmedim" sözleriyle dile getirmişti. İdo, çocuklarına babalarının isimlerini verdiklerini söylemişti.

GELİNİNİ ZİYARETE GİTTİ

GELİNİNİ ZİYARETE GİTTİ
İbrahim Tatlıses önceki gün doğum yapan gelini Yasemin Şefkatli’yi ziyarete gitti. Uzun süre hastanede kalan Tatlıses, çıkışta kendisini bekleyen gazetecilerin sorularını arabasında cevaplamıştı.

İDO GİDERSE OĞLU KALIYOR

"İDO GİDERSE OĞLU KALIYOR"
"Torunlarınızı gördüğünüzde neler hissettiniz?" sorusuna Tatlıses, "Tatlıses’in silsilesi devam ediyor. Ben gidersem İdo kalıyor. İdo giderse oğlu kalıyor. Allah herkesin evladını bağışlasın. Herkesin torunlarını bağışlasın. Çok mutluyuz, huzurluyuz" yanıtını vermişti.

YASEMİN DE İYİ TORUNLAR DA

"YASEMİN DE İYİ TORUNLAR DA"
Dede İbrahim Tatlıses, geçen hafta ise ikizlerden birinin kalbinde sorun olduğunu söyledi ve sabah saatlerinde takipçilerinden dua istemişti. İbrahim Tatlıses, "Minik Tatlıses'imize herkesten dua istiyorum... İkizlerden birinin kalbinde sorun var. Dualarınızla inşallah minin Tatlıses'in işi kolaylaşır. Allah'ım bizlere çok görmesin. Amin. Dua eden herkesten Allah razı olsun."

İDOYA KARŞI AYRI BİR İLGİM VAR

İDO'YA KARŞI AYRI BİR İLGİM VAR"
Tatlıses daha sonra yaptığı paylaşımda torununun ameliyat olduğunu söyleyerek "Dua eden herkesten Allah razı olsun. Ameliyatı çok güzel geçti. Dualarınız için çok teşekkürler, sağ olun, var olun" ifadelerini kullanmıştı.

Öte yandan Tatlıses paylaşımında torununun yüzünü de ilk kez göstermişti.

Ameliyatı başarılı geçen İbrahim Ayel, sağlığına kavuşarak anne-babası ve kardeşinin yanına, eve döndü. Zor günler geride bırakan ünlü çiftten Yasemin Şefkatli, bebeğinin hastalığı ve durumuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Sözlerine; "Yarın Ayel'in kontrolü var... Biraz size de bahsedeyim" diyen Şefkatli, şöyle devam etti: Aslında biz 21'inci haftadan beri Ayel'in kalp sorununu biliyorduk. Her hafta kontrolümüz vardı, bazen haftada iki. Çok fazla doktor Ayel'in kalbini gördü ve doğduğunda operasyon geçireceğini biliyorduk.

Ben burada aslında iyi kötü bir sürü şeyi paylaşıyorum ama bu sorunu kendi içimizde sindirip, çözüme gitmeye odaklandık. Doğum sonrası operasyon duyulunca çok fazla dua aldık, o kadar güzel mesajlar geldi ki bana da güç oldu. Önümüzde biraz daha bir süreç var ama bebiş çok güçlü, her şey çok güzel olacak.

DOĞUM KİLOLARINDAN KURTULDU

DOĞUM KİLOLARINDAN KURTULDU
Çiçeği burnunda anne çok kısa sürede eski formuna kavuştu. Hamilelik döneminde aldığı fazlalıklardan kurtuldu, 16 kilo birden verdi. Önceki gün de doğum sonrası ilk kez evden çıktı. Eşi ile Sarıyerde'de bir AVM'de alışveriş yaptılar.

Etiketler :