Diana'dan ünlü sunucuya şoke eden sözler! Ölümünden tam 26 yıl sonra ortaya çıktı

Diana'dan ünlü sunucuya şoke eden sözler! Ölümünden tam 26 yıl sonra ortaya çıktı
İngiltere Kraliyet Ailesi'nin kurallarına karşı gelen, ölümünden 26 yıl geçmesine rağmen halkın prensesi unvanını kaybetmeyen Diana'yla ilgili yeni bir iddia gündemde. Anlatılanlara göre Diana, özel hayatında zor zamanlar geçiren ünlü sunucu Paula Yates'e soğuk bir şaka yapmış.

Ölümünün üzerinden on yıllar geçmesine karşın hala gündemde olan Galler Prensesi Diana'yla ilgili bir anekdot gündem oldu. İngilizlerin ünlü sunucusu Paula Yates hakkında bir belgesele yansıyanlar Diana'yı yeniden gündeme taşıdı.

diana.jpg
Bob Geldof (sağ başta) ve Kraliyet çifti bir etkinlikte...

Yates ve Diana karşılaştıklarında, sunucu şöhretinin doruğundaydı. Magazin basını ünlü sunucunun "vukuatlarıyla" çalkalanıyordu. Sunucunun aşk hayatı, özellikle de Bob Geldof'la evliliği ve ardından boşanması magazin gündemini de meşgul ediyordu.

paula-yates.jpg
Paula Yates.

Belgeselde konuşan, Paula'nın yakın bir arkadaşı Belinda Brewin, ikiliye dair bir anısını anlattı.
Brewin kraliyet ailesinin Paula'yı gazetelerin ön sayfasında görmekten hoşlandığını, çünkü bu sayede bir günlüğüne de olsa kamuoyunun dikkatinden kaçtıklarını söylediğini iddia etti.
Belinda belgeselde, "Hatırlıyorum, Fulham yolundaydık ve bir mücevher dükkanına girdik ve Prenses Diana da oradaydı" diye anlatıyor.

diana1.jpg
Diana, Paula Yates ve Bob Geldof...

Prenses Diana, Paula'ya şöyle demiş: "Gazetelerin ön sayfasında olmana bayılıyorum, çünkü bu benim bir gün izinli olduğum anlamına geliyor."

Yates 2000'de aşırı dozdan hayatını kaybetmişti.

Etiketler :