Cinsiyet Değiştiren Oyuncu Son Halini Paylaştı

Cinsiyet Değiştiren Oyuncu Son Halini Paylaştı
Çukur dizisinde Timsah karakterini canlandıran Ahmet Melih Yılmaz cinsiyet değiştirme ameliyatı olmuştu. Bir dizi zorlu ameliyat geçiren ünlü oyuncunun geçiş süreci tamamlandı.

"Cam Tavanlar" dizisinde Şinasi karakterini canlandıran Ahmet Melih Yılmaz, cinsiyet geçiş sürecini başarıyla tamamladı. Pek çok ameliyat geçiren ve adını Meli Bendeli olarak değiştiren yetenekli oyuncu, son halini sosyal medyada paylaştı.

meli-bendeli3.jpeg

"Çukur" dizisinde Timsah Celil karakteriyle izleyicilerin hafızasına kazınan Ahmet Melih Yılmaz, "Cam Tavanlar" dizisindeki performansı ve tiyatrodaki başarılı kariyeriyle öne çıkıyor. Geçirdiği cinsiyet geçiş süreciyle birlikte adını Meli Bendeli olarak yeniledi.

meli-bendeli1.jpg

Horoz Dövüşü filmiyle festivallere katılan Bendeli, "Bağımsız yönetmenler ve festival organizatörleri, beni tanımalarına rağmen dönüşümden sonra iş teklif etmediler. Sebebini sorduğumda, 'Filmimizde trans ya da travesti karakter yok,' cevabını aldım. Onlara, 'Ben travesti rolü oynamak için değil, kadın rolü oynamak için cinsiyet geçişi yaptım,' dedim. Bu durumu kabullenmekte zorlandılar," diye konuştu.

cinsiyet-degistiren-oyuncu.jpg

Geçirdiği dudak ve göğüs ameliyatlarının yanı sıra birçok operasyonla tamamen farklı bir görünüme kavuşan Bendeli, yeni ve fit haliyle dikkat çekiyor. Hayranları, sosyal medyada paylaştığı fotoğraflara övgüler yağdırdı.