Cemal Hünal'dan Bahçeli'ye Sert Sözler!

Cemal Hünal'dan Bahçeli'ye Sert Sözler!
Ünlü oyuncu Cemal Hünal, AKP'nin sokak hayvanlarını uyutma planıyla ilgili konuştu. MHP lideri Devlet Bahçeli'nin "Kaç saat uyutulacak", "Öğlen sıcağında zaten uyurlar" sözlerini de eleştiren Hünal'ın sözleri, sosyal medyada çok konuşuldu.

AKP'nin 1 ay içinde sahiplenilmeyen sokak hayvanlarını uyutma planı tepki çekmeye devam ediyor. Taslağın geri çekilip çekilmeyeceği merak konusu.

Ünlü oyuncular da uyutma planıyla ilgili tepkilerini sürdürüyor. Oyuncu Cemal Hünal'ın sokak hayvanlarıyla ilgili yaptığı açıklama sosyal medyada gündem oldu.

Hünal, "Ben köpekleri çok seviyorum. Sokağımda köpek olması benim için bir güvenlik. Ve dünyada çok az şehir kaldı sokaklarında hayvan olan. Sokaklarında bizim gibi hayvanlarını itilaf eden şehirler, bizim gibi gerizekalılar, aptallar, bu şehri aynı Londra, New York gibi sıçan basan bir şehire çevirecek" dedi.

MHP lideri Devlet Bahçeli'nin "Kaç saat uyutacaklar, öğlen sıcağında zaten uyurlar" sözlerine ilişkin de "Bir de böyle soranlar var. Onlar da bizi yönetiyor. Allah belamızı vermiş bizim. Bizim işimiz rast gitmez" diyen Cemal Hünal'a, sosyal medyada çok sayıda kişiden destek geldi.